Almanca Kursu Fiyatları

Alanın da uzman eğitmenler ile her seviyeye uygun almanca dil eğitimi ücretlerinde inanılmaz fırsatlar

almanca kurs süresi
almanca kursu
bakirkoy almanca kursu

Almanca A1 Seviyesi

Aile birleşimi için gerekli olacak Almanca A1 seviye eğitimlerinde %100 garanti

Mesleki Almanca

Almanya'ya çalışmak için gidecek kişilere yönelik özel eğitimler

Aile Birleşimi

Aile Birleşimi ile ilgili bilinmesi gereken tüm bilgiler

İstanbul'un En İyi Almanca Eğitimi

Globalleşen dünyada artık tek dil bilmek yetmemektedir. İş hayatında daha iyi koşullarda çalışmak, sosyal anlamda daha iyi bir yaşa, daha fazla maddi gelir elde etmek isteyenlerin önüne iyi seviyede yabancı dil bilme şartı konuyor. Alman dilini öğrenmek isteyenler ise ya iyi bir Almanca kursu bularak ve burada anlatılan konuları iyi kavrayarak ya da imkan varsa yurtdışında Almanca dil kursuna kayıt olarak hayallerine bir adım daha yaklaşmak için büyük bir heyecanla yola koyuluyorlar.

Genel olarak dil eğitim kursu ile başlangıç seviyesinden ileri seviyeye ve teknik seviyelere kadar Almanca eğitimi alabilirsiniz. Üstelik bazı kurs programlarında seviyenize uygun grup kurulmasını beklemeden dil öğrenmek için yurtdışına gitmeden size uygun gün ve saatlerde Almanca öğrenebilirsiniz. Yabancı dil öğretmek isteyen dil kurslarının çoğunda maalesef ki sadece dil bilgisi kuralları ile temel olarak ezbere dayalı kalıplaşmış eğitim veriliyor. Eğitmenlerin geliştirdiği benzersiz eğitim metodu ile anadili Türkçe ve Almanca olan, her iki dile de hakim eğitmenler eşliğinde Almanca öğrenebilirsiniz.

Almanca Kursu Fiyatları

Almanca Dersleri Zor mu?

Hayır, Almanca dersleri zor değildir. Sizin aslında yapmanız gereken tek şey, eğitmeniniz tarafından Almanca kursunda verilen ödev ve alıştırmaları zamanında ve anlayarak yapmak ve dersleri düzenli takip etmektir. Planlı ve özenli bir çalışma programı ile hem de kısa sürede detaylıca Almanca öğrenmek mümkündür. Ancak bunun için size dili her anlamında yeterli düzeyde öğretecek iyi bir Almanca kursu seçimi, yeterli düzeyde gayret ve emek harcamak gerekmektedir.

Almanca Dil Kursu Sınıfları Kaç Kişiden Oluşur?

Birçok eğitim kurumunda Almanca kursu grupları ve Almanca A1 kursu öğrenci grupları en fazla 10 veya 15 kişiden oluşur. Ders gruplarının oluşması için en az 5 kişi yeterlidir. Ayrıca, eğitim sınıfları düzenli olarak pandemi şartlarına uygun dezenfekte edilmekte olup gerekli tüm sağlık tedbirleri alınmaktadır. Tabi sınıfların kalabalık olma ve bir eğitmene düşen öğrenci sayısı Almanca kursu fiyatları ölçeğine doğrudan etki etmektedir. Kalabalık sınıflar da kurs ücreti daha makul seviye de olurken az öğrencili özel gruplar da ise kurs ücreti biraz daha pahalı olabilmektedir.

 

Kurs Fiyatları Ne Düzeydedir?

Kurslara fiyat açısından bakıldığında diğer tüm kurslar gibi fiyatlar bilgi dağarcığınız ölçülerek verilmektedir. Kaba bir hesap yapacak olursak Almanca kursu fiyatları bir kur için bin lira seviyesinden başlamaktadır. Sizin iki kur derse ihtiyacınız var ise iki bin lira, beş kura ihtiyacınız var ise beş bin lira ödeme yaparsınız. Fiyatlar ortalama olarak her kursta hemen hemen aynıdır, ayrıcalıklı konular ve özel ders gruplarına katılım sağlamazsanız fiyat ölçeğinin değişmediğini görmüş oluruz.

Almanca
Sorun Olmasın!

English Box Yabancı Dil Kursu, eğitim ve sınav yolculuğunuzda her zaman yanınızda.