Bakırköy İngilizce Kursu

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, dil öğretimi konusunda 25 yıllık tecrübeye sahip ekibi, CEFR sistemine birebir uyumlu dil öğretim programları, anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler ya da üniversitede filoloji mezunu ve uluslararası sertifikalara (CELTA, CELTY, DELTA, TESOL) sahip Türk eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile genel İngilizce dil öğreniminde fark yaratmaktadır.

Her Seviyeye Uygun Perfomans Bazlı İngilizce Eğitimi

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
Joker Kur
English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, diledikleri kuru 1 kereye mahsus olmak kaydıyla tekrar etme hakkına sahiptir.
Joker Ders
English Box öğrencileri her seviyede anlamadıkları veya kaçırdıkları dersler için önceden randevu alarak 8 ders birebir telafi eğitimi alma hakkına sahiptir.
Joker Hazırlık

İngilizce temelini sağlamlaştırmak isteyen öğrenciler için A1 kuru öncesinde 24 ders saatinden oluşan Joker sınıf uygulaması ile öğrenciler, hazırlık eğitimine alınır.

Joker Eğitim Çeki

English Box eğitimlerini 80 ve üzeri not ortalaması ile bitiren öğrencilerine 1000 TL değerinde eğitim çeki vererek başarıyı ödüllendirir. 

English Box Ayrıcalıkları

Joker eğitimleri, telafi sınıfları, my.EnglishBox çevrim içi öğrenme platformu ile 21. yüzyılın öğrenme metodolojilerinden ve öğrenme ortamlarından en verimli şekilde faydalanan EnglishBox Bakırköy, Genel İngilizce eğitimindeki kalitesi ve %100 öğrenme garantisi ile dil eğitimi almak isteyen her yaştan bireyin beğenisini kazanmaktadır.

CEFR Sistemine Uygun Eğitim Programları

English Box Yabancı Dil Kursu, dil yetkinliğini tanımlayan uluslararası standart olan Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) ile %100 uyumludur.

My.EnglishBox Platformu Ücretsiz Kullanımı

English Box öğrencileri, yüzlerce kaynak ve binlerce alıştırma olanağı sunan my.EnglishBox online platformundan ücretsiz olarak yararlanır.

İlk 10 Ders Kayıt İptal Hakkı

English Box Yabancı Dil Kursu, eğitim kalitesine duyduğu güvenle öğrencilerine ilk on ders içerisinde koşulsuz kayıt iptal hakkı tanır.

Ücretsiz Kur Tekrarı

%100 öğrenme garantisi ile hizmet veren English Box Yabancı Dil Kursunda kur sonunda başarılı olamayan öğrenciler, kur tekrarı için ekstra ücret ödemezler.

Ücretsiz Telafi Dersleri

Öğrenciler geçerli bir mazeret sebebiyle katılamadıkları derslerde her seviyede 8 ders saati kadar telafi dersine girerek kaçırdıkları konuları öğrenme hakkına sahiptirler.

6 Aya Kadar Eğitim Dondurma Hakkı

Öğrenciler, kur bitiminde ya da yeni kura başlamadan önce herhangi bir sebepten altı aya kadar eğitimlerini dondurabilirler.

2. Yabancı Dilde %50 İndirim

Dünya vatandaşı olmanın en temel becerilerinden olan dil yetkinliği için English Box öğrencilerine seçecekleri ikinci dil eğitiminde %50 indirim sunulur.

Eğitim Sonunda Sertifika

Eğitim aldıkları son kuru başarıyla bitiren öğrenciler, dil yetkinliklerini dünyada geçerli başarı sertifikası ile kanıtlarlar.

Yurtdışında Eğitim Hakkı

English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, dil yetkinliklerini geliştirmek için eğitimlerine yurt dışında da devam etme imkanına sahiptirler.

Eğitim İçeriği

7 Seviye – 624 Ders Eğiti

Maksimum 12 kişilik sınıflarda verilen genel İngilizce eğitimleri her bir kur için 100 ders saatinden oluşur.Hafta içi dört gün yoğun, hafta içi iki akşam ya da hafta sonu sabah, öğlen, akşamüstü gibi farklı seçenekleri ile öğrencilerin kendilerine uygun zaman planlamasını yapmalarına olanak verir.

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, tüm dünyada geçerliği olan CEFR sistemine uygun olarak tasarladığı eğitim programı ile öğrencilerinin İngilizce dil yetkinliklerini altı seviyede tamamlamalarını sağlar ve öğrencilerine başlangıç seviyesinden ana dil yetkinliğine donanımlı şekilde ulaşmalarını garanti eder. Yılların deneyimi ile Türkiye’deki öğrencilerin beginner (başlangıç) seviyesinde dahi zaman zaman zorlanabildiklerini tespit etmeleri üzerine EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu, A1 beginner seviyesi öncesi joker kur olarak 24 ders saatinden oluşan ve yıl boyunca asla kapanmayan starter sınıfını açarak yeni başlayan öğrencilerin dil öğrenme önyargılarını, korkularını ve tedirginliklerini tamamen sonlandırmaktadır.

Başlangıç (Elementary) Seviyesi

Somut türden ihtiyaçlara yönelik çok temel, günlük ifadeleri anlayabilir ve kullanabilir. Kendini ve başkalarını tanıtabilir; yaşadığı yeri ve sahip olduğu şeyleri anlatıp karşısındaki kişilere bunlarla ilgili sorular sorabilir. Karşısındaki kişilerin yavaş ve net konuşması koşuluyla basit bir şekilde etkileşim kurabilir.
CLOCK 1 1
100 Ders Saati Eğitim, 2 adet seviye tespit sınavı

Orta Altı (Pre - Intermediate) Seviye

Kendisiyle ve yakın çevresiyle ilgili cümleleri ve sık kullanılan ifadeleri anlayabilir. Bilinen ve rutin konularda basit ve doğrudan bilgi alışverişi gerçekleştirebilir. Geçmişini, yakın çevresini ve acil ihtiyaçlarını basit terimlerle tanımlayabilir.
CLOCK 1 1
100 Ders Saati Eğitim, 2 adet seviye tespit sınavı

Orta seviye (Intermediate)

İş, okul, boş zaman gibi düzenli olarak karşılaşılan bildik konular hakkında konuşulanları anlayabilir. Dilin konuşulduğu bir bölgede seyahat ederken ortaya çıkması muhtemel çoğu durumla başa çıkabilir. Bilinen veya kişisel ilgi alanına giren konularda basit bağlantılı metinler üretebilir. Deneyimleri ve olayları, hayalleri, umutları tanımlayabilir. Görüşleriyle ilgili kısa açıklamalar yapabilir.
CLOCK 1 1
100 Ders Saati Eğitim, 2 adet seviye tespit sınavı

Orta Üstü Seviye (Upper - Intermediate)

Uzmanlık alanındaki teknik tartışmalar da dahil olmak üzere hem somut hem de soyut konularda karmaşık metinlerin ana fikirlerini anlayabilir. Her iki taraf için de zorlanmadan, ana dili İngilizce olan kişilerle düzenli etkileşimi oldukça mümkün kılan bir düzeyde etkileşim kurabilir. Çok çeşitli konularda net, ayrıntılı metinler üretebilir; çeşitli seçeneklerin avantajlarını ve dezavantajlarını vererek güncel bir konu hakkında bakış açısını açıklayabilir.
CLOCK 1 1
100 Ders Saati Eğitim, 2 adet seviye tespit sınavı

Orta İleri Seviye (Advanced)

Çok çeşitli zorlu, daha uzun metinleri anlayabilir ve mecazi anlamı tanıyabilir. Çok bariz ifadeler aramadan kendini akıcı bir şekilde ifade edebilir. Dili sosyal, akademik ve profesyonel amaçlar için esnek ve etkili bir şekilde kullanabilir. Örgütsel kalıpların, bağlayıcıların kullanımını gösteren, karmaşık konularda net, iyi yapılandırılmış, ayrıntılı metinler üretebilir.
CLOCK 1 1
100 Ders Saati Eğitim, 2 adet seviye tespit sınavı

İleri Üstü Seviye (Proficency)

Duyduğu veya okuduğu hemen hemen her şeyi kolaylıkla anlayabilir. Tutarlı bir sunumda argümanları ve açıklamaları yeniden oluşturarak farklı sözlü ve yazılı kaynaklardan gelen bilgileri özetleyebilir. Kendini çok akıcı bir şekilde ifade edebilir.
CLOCK 1 1
100 Ders Saati Eğitim, 2 adet seviye tespit sınavı

Seviyenize Uygun İngilizce Öğrenimi

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, devamlılığın dil öğrenimindeki en önemli unsurların başında geldiğini bilerek öğrencilerinin her bir kurda derslere minimum %90 devam etmesini önerir. 

Devam şartını sağlayan, sınıf için etkinliklere, ders dışı aktivitelere maksimum oranda katılan, verilen tüm alıştırma ve ev ödevlerini eksiksiz olarak yerine getiren öğrencilerin başarılı olacağını garanti eden EnglishBox ; bu öğrencilerin kur sonunda bir üst seviyeye geçecek barajı aşamaması durumunda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz kur tekrarı hakkı vermektedir. 

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinin eğitim hedefleri doğrultusunda başarıyla tamamladıkları son seviyede sertifikalandırma sürecini de ücretsiz olarak yürütür.

Eğitim Günleri ve Saatleri

Gün Saat Ders Sayısı
Pazartesi - Çarşamba 19:00 - 22:00 8 Ders
Salı - Perşembe 19:00 - 22:00 8 Ders
Gün Saat Ders Sayısı
Cumartesi - Pazar 10:00 - 13:00 8 Ders
Cumartesi - Pazar 13:30 - 16:30 8 Ders
Cumartesi - Pazar 17:00 - 20:00 8 Ders

İngilizce Kursu Ömür Boyu Aktiviteler

En iyi İngilizce kursu seçimleri nasıl olmalı

Bu yazımızda ise en iyi İngilizce kursu hizmetlerinde olması gereken özelliklerden bahsedeceğiz. Sizlerde Bakırköy İngilizce Kursu arayışı içerisindeyseniz yazımızı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bakırköy en iyi İngilizce kursu

Doğru metotları kullanarak düzenli ve disiplinli bir çalışma yöntemi sayesinde İngilizce kolaylıkla öğrenilebilir. Bunun yanı sıra English Box ile Bakırköy en iyi İngilizce kursu sizlerin bu süreçte yanınızda olmaktadır.

En İyi İngilizce Kursu Nasıl Seçilir

İngilizce kursu hedeflediğiniz İngilizce düzeyine ulaşabilmeniz için sürecin en etken noktalarından birisidir. İngilizce öğrenmek için en iyi yöntem İngilizce kursuna gitmektir. Ancak İngilizce kursu ile en iyi İngilizce kursu...