İstanbul Almanca Kursu

Genel Almanca eğitiminin yanı sıra uluslararası Almanca sınavlarına hazırlıkta da adayların başarılarında %100 garanti ilkesi ile hareket eden English Box Yabancı Dil Kursu, gerek akademik gerekse kariyer hedefleri doğrultusunda sınav hazırlığı görmek isteyen adaylar için sınav hazırlık programları da oluşturmaktadır.

English Box ile Her Seviyede Almanca Kursu

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
bakirkoy almanca kursu

Bakırköy Almanca Kursu

Almanca dünyada en çok konuşulan diller arasında ilk sırada olmasının yanı sıra yalnız Almanya’da değil, Avusturya, Belçika ve Lüksemburg başta olmak üzere pek çok ülkede de resmi dil olarak konuşulmaktadır. Güçlü ekonomisi, eğitim ve kariyer olanakları ile nitelikli kişiler için önemli fırsatlar barındıran bu ülkeler, Türk vatandaşları tarafından da yoğun olarak rağbet görmektedir.

 

English Box Yabancı Dil Kursu 25 yıllık dil eğitim tecrübesiyle genel İngilizce, ulusal ve uluslararası İngilizce sınavlarındaki başarısına ek olarak ikinci yabancı dil eğitiminde de kalitesini kanıtlamıştır. Tüm Avrupa dillerinde Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) sistemine uygun eğitim programları ile dünyada geçerli bir sistem üzerinden müfredat oluşturan English Box, Almanca dil öğretiminde başlangıçtan ana dil seviyesine kadar eğitim vermektedir.

 

Eğitim almaya karar veren adaylar öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavına alınır ve zaman planlamalarına göre butik sınıflarda ya da birebir eğitimle özel ders olarak Almanca öğrenmek üzere kaydolurlar. Eğitim kalitesinin önemli bir etkeninin de eğitmen kalitesinden geçtiğinin bilinciyle English Box Yabancı Dil Kursu, Almanca eğitiminin her kademesinde ya ana dili Almanca olan ya da uzun yıllar Almanca konuşulan ülkelerde yaşamış profesyonel eğitmenlerle hizmet vermektedir.

Avrupa Yakası Almanca Kursu Seçenekleri

English Box Yabancı Dil Kursu, Alman Konsolosluğu tarafından evli ya da nişanlı olarak Almanya’da yaşamak isteyen adaylara yapılan Almanca Aile Birleşimi Sınavı ile Almanca dil yetkinliğini kanıtlayan TESDAF sınavlarına hazırlık konusunda da hizmet vermektedir.

Almanca Kursu
Kişiye Özel Saat

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Giriş Seviyesi: A1

  • Size Özel Gün ve Saatler

İstanbul Almanca Kursu

English Box Yabancı Dil Kursu modern eğitim anlayışı ile yalnızca teorik değil pratik Almanca eğitimine de büyük önem vermektedir. Öğrencilerinin dört temel dil yetkinliğine ulaşmalarını sağlayacakları eğitim müfredatı ile Almanca öğrenmek isteyen öğrencilere okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileri kazandırırlar. 

 

Zaman anlamında kısıtlılığı bulunan adaylar ya da yoğun iş temposundan ötürü herhangi bir sınıf eğitimi programına uygunluk gösteremeyenler, birebir eğitimle kendileri için uygun gün ve saatlerde düzenlenen program eşliğinde Almanca öğrenimini gerçekleştirirler.

 

 

English Box Yabancı Dil Kursu eğitim kalitesinin yanı sıra profesyonel eğitmenlerinin sunduğu rehberlik hizmeti ile de kendini kanıtlamıştır. Bireyselleştirilmiş eğitim programı ile öğrencilerinin motivasyonlarını da sürekli olarak yükselten eğitmenler eğitim sıklığını, eğitim hızını ve egzersiz çalışmalarını öğrencilerinin öğrenme becerilerine göre planlarlar.

 

 

Almanya Aile Birleşimi Şartları

Almanya Aile Birleşimi Vizesi Hakkında Merak Edilen Her Şey (Sorunsuz Bir Şekilde Almanya Aile Birleşimi Vizesi Edinmenin Yolları) Günümüzde birçok aile farklı sebeplerle farklı ülkelerde yaşamak durumunda kalabiliyor. Bazen...

İstanbul Almanca Kursu

Pek çok kişi Almanca öğrenmek istiyor. İş için, eğitim için Almanya’ya gidecek olanlar Almanca öğrenmeye çalışıyor. İstanbul’da yaşayanlar kurslara kolaylıkla ulaşabiliyor. Almanca öğrenmek isteyenler İstanbul Almanca kursu konusunda araştırma...

Bakırköy Almanca Kursu

Almanca, dünyanın en önemli dillerinden biridir. Avrupa’nın sayılı dillerinden biri olarak öne çıkan Almanca’yı Bakırköy Almanca kursu hizmetleriyle kolayca öğrenebilirsiniz. Almanca öğrenmek için öncellikle profesyonel bir Almanca dil eğitimi...