Bakırköy İş İngilizcesi Programı

İster yeni mezun olup profesyonel kariyerini adımlamak isteyen adaylar ister kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanmak için kendilerini geliştirmek isteyen iş dünyası profesyonelleri için genel İngilizcenin yanı sıra kendi uzmanlık alanlarındaki terminolojiye hâkim olmak ve iş İngilizcesini aktif olarak kullanabilmek çok önemlidir. English Box Yabancı Dil Kursu, bu ihtiyacın ve gerekliliğin bilinciyle mesleki dil yetkinlikleri kazanmak isteyen adaylara özel eğitim programları oluşturmaktadır. 

Her sektöre uygun, kariyer odaklı İş İngilizcesi Eğitimi

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
Joker Kur
English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, diledikleri kuru 1 kereye mahsus olmak kaydıyla tekrar etme hakkına sahiptir.
Joker Ders
English Box öğrencileri her seviyede anlamadıkları veya kaçırdıkları dersler için önceden randevu alarak 8 ders birebir telafi eğitimi alma hakkına sahiptir.
Joker Hazırlık

İngilizce temelini sağlamlaştırmak isteyen öğrenciler için A1 kuru öncesinde 24 ders saatinden oluşan Joker sınıf uygulaması ile öğrenciler, hazırlık eğitimine alınır.

Joker Eğitim Çeki

English Box eğitimlerini 80 ve üzeri not ortalaması ile bitiren öğrencilerine 1000 TL değerinde eğitim çeki vererek başarıyı ödüllendirir. 

Birebir Eğitim ile İş İngilizcesi

English Box Yabancı Dil Kursu birebir özel ders programları ile kişiselleştirilmiş öğrenim programları oluşturarak her meslek grubuna ve her dil yetkinliğine özel müfredatlar ve alanında uzman eğitmenler ile kaliteli bir iş İngilizcesi eğitimi sunmaktadır. İş hayatında sıklıkla karşılaşılan telefon konuşmaları, yüz yüze ya da online toplantılar, sunumlar, resmi yazışmalar gibi pek çok konuda adayların özgüvenli bir şekilde İngilizceyi anlamaları, kullanmaları ve İngilizce iletişim kurmaları bu kapsamlı birebir eğitimle mümkün olmaktadır.

İş İngilizcesi
Özel Ders

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Her Seviyeye Uygun

  • Dilediğiniz Günler ve Saatler

  • Sektörünüze Yönelik Program

  • Ücretsiz My.English Box

İş İngilizcesi eğitimi almak isteyen adayların zaman planlamalarına ve öğrenme tarzlarına göre sıklığı değişen bu programlar, haftanın istenen gün ve saatlerinde tamamen adaya göre belirlenir. 


Özel ders ile iş İngilizcesi programına kaydolan adaylar Englishbox Yabancı Dil Kursu tarafından sunulan aktivite derslerine ücretsiz katılım hakkı kazanarak kendi derslerinin yanı sıra kelime, konuşma, dinleme ve gramer konularında ekstra pratik yapma hakkı kazanırlar. 


Aynı zamanda my.EnglishBox online platformu da iş İngilizcesi programına devam eden ayarların 7/24 erişimine açıktır ve tamamen ücretsizdir. Böylece iş İngilizcesi konusunda yetkin bir noktaya gelmeyi planlayan adaylar eğitmenlerinin yönlendirmeleri ve rehberliği ile kendilerini geliştirirken my.EnglishBox dijital kütüphane ile yüzlerce kaynak ve binlerce alıştırmaya ulaşma fırsatı bulurlar.

İngilizce Kursu Ömür Boyu Aktiviteler

Kariyer basamaklarını hızla tırmanmak için geç kalmadan yabancı dil öğrenin.