Bakırköy Kurumsal İngilizce Eğitimi

English Box 25 yılı aşkın dil eğitimi tecrübesi olan ekibi ile kurumsal dünyanın ihtiyacı olan yetkin, kalifiye çalışan ihtiyacını karşılamak için Kurumsal İngilizce eğitimi ile fark yaratıyor. Uluslararası başarılara imza atmak için İngilizceyi yetkin kullanabilen personellerle büyümek isteyen kurumsal firmalar, her ne kadar çalışanlarına yatırım yapmak isteseler de bu yatırımın geri dönüşünden emin olamamaktadırlar. Oysa English Box; ana dili İngilizce olan profesyonel eğitmenleri, eğitim sürecini başından sona raporlayan rehberlik hizmeti ve my.EnglishBox online platformu ile İngilizce öğrenen bireylere sunulan yüzlerce kaynak ve binlerce alıştırma ile donanımlı bir eğitim müfredatı sunmaktadır.

Her Kuruma Uygun Perfomans Bazlı İngilizce Eğitimi

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
Joker Kur
English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, diledikleri kuru 1 kereye mahsus olmak kaydıyla tekrar etme hakkına sahiptir.
Joker Ders
English Box öğrencileri her seviyede anlamadıkları veya kaçırdıkları dersler için önceden randevu alarak 8 ders birebir telafi eğitimi alma hakkına sahiptir.
Joker Hazırlık

İngilizce temelini sağlamlaştırmak isteyen öğrenciler için A1 kuru öncesinde 24 ders saatinden oluşan Joker sınıf uygulaması ile öğrenciler, hazırlık eğitimine alınır.

Joker Eğitim Çeki

English Box eğitimlerini 80 ve üzeri not ortalaması ile bitiren öğrencilerine 1000 TL değerinde eğitim çeki vererek başarıyı ödüllendirir. 

Bireyselleştirilmiş Kurumsal İngilizce Eğitiminde Adres: English Box

Kurumsal hayatta karşılaşılabilecek her türlü duruma tam olarak hazır olunmasını sağlayan English Box Kurumsal İngilizce eğitimi ile konferans görüşmeleri, sunumlar, her türlü yazışma ve müşteri ilişkileri yönetimi için hazır hale gelinir. Kurumsal İngilizce eğitimi alan adayların dil yetkinlik gelişimleri düzenli olarak bağlı oldukları kurumsal firmalara raporlanır ve firmaya iletilir. 

Böylelikle çalışanların gelişimleri için ayrılan şirket kaynaklarının en verimli şekilde kullanılması sağlanır.
Her bir çalışan özelinde, onların ihtiyaç duydukları ve başarıya ulaşmak için giderilmesi gereken dil eksikliklerini tamamlamaya yönelik bir eğitim programı yürütülür. Gerek firmalara özel organize edilmiş butik sınıf eğitimleri ile gerekse de özel ders programları ile çalışanların çalışma saatleri ve yoğunlukları göz önüne alınarak eğitim planlaması yapılır.

CEFR Sistemine Uygun Eğitim Programları

English Box Yabancı Dil Kursu, dil yetkinliğini tanımlayan uluslararası standart olan Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) ile %100 uyumludur.

My.EnglishBox Platformu Ücretsiz Kullanımı

English Box öğrencileri, yüzlerce kaynak ve binlerce alıştırma olanağı sunan my.EnglishBox online platformundan ücretsiz olarak yararlanır.

İlk 16 Ders Kayıt İptal Hakkı

English Box Yabancı Dil Kursu, eğitim kalitesine duyduğu güvenle öğrencilerine ilk on altı ders içerisinde koşulsuz kayıt iptal hakkı tanır.

Ücretsiz Kur Tekrarı

%100 öğrenme garantisi ile hizmet veren English Box Yabancı Dil Kursunda kur sonunda başarılı olamayan öğrenciler, kur tekrarı için ekstra ücret ödemezler.

Ücretsiz Telafi Dersleri

Öğrenciler geçerli bir mazeret sebebiyle katılamadıkları derslerde her seviyede 8 ders saati kadar telafi dersine girerek kaçırdıkları konuları öğrenme hakkına sahiptirler.

1 Yıla Kadar Eğitim Dondurma Hakkı

Öğrenciler, kur bitiminde ya da yeni kura başlamadan önce herhangi bir sebepten bir yıla kadar eğitimlerini dondurabilirler.

2. Yabancı Dilde %80 İndirim

Dünya vatandaşı olmanın en temel becerilerinden olan dil yetkinliği için English Box öğrencilerine seçecekleri ikinci dil eğitiminde %80 indirim sunulur.

Eğitim Sonunda Sertifika

Eğitim aldıkları son kuru başarıyla bitiren öğrenciler, dil yetkinliklerini dünyada geçerli başarı sertifikası ile kanıtlarlar.

Yurtdışında Eğitim Hakkı

English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, dil yetkinliklerini geliştirmek için eğitimlerine yurt dışında da devam etme imkanına sahiptirler.

Eğitim İçeriği

Kurumlara özel kampanyalı fiyatlar ve kurumsal dünyanın dil yetkinliği ihtiyaçlarına göre oluşturulan eğitim müfredatı ile Kurumsal İngilizce eğitimi English Box kurs merkezinde verilebileceği gibi kurumsal firmaların merkezlerinde de sunulabilmektedir. Eğitim alacak personellerin ücretsiz seviye belirleme sınavlarının ardından seviyelerine uygun olarak eğitim programlaması ile derslere başlanır.
English Box Yabancı Dil Kursunda teorik eğitime odaklanmak yerine yoğun bir pratik yeterlilik sağlanması üzerine müfredat oluşturulur. Uzman eğitmen kadrosunun rehberliğinde yazılı ve sözlü tüm iletişim kanallarına uygun çalışmalar gerçekleştirilir ve iş dünyası profesyonellerinin en hızlı ve verimli şekilde İngilizce konusunda yetkinlik kazanmaları sağlanır. 

My.EnglishBox dijital platformunun sunduğu sınırsız kaynak ve her kurun ortasında ve sonunda uygulanan sınavlar ile personellerin gelişimleri ölçülür. Eğitim sonunda kurumsal firma çalışanları başarılı oldukları son seviye üzerinden sertifikalandırılarak dil yetkinliklerini ispat etme imkânı bulurlar.

Seviyenize Uygun İngilizce Öğrenimi

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, devamlılığın dil öğrenimindeki en önemli unsurların başında geldiğini bilerek öğrencilerinin her bir kurda derslere minimum %90 devam etmesini önerir. 

Devam şartını sağlayan, sınıf için etkinliklere, ders dışı aktivitelere maksimum oranda katılan, verilen tüm alıştırma ve ev ödevlerini eksiksiz olarak yerine getiren öğrencilerin başarılı olacağını garanti eden EnglishBox ; bu öğrencilerin kur sonunda bir üst seviyeye geçecek barajı aşamaması durumunda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz kur tekrarı hakkı vermektedir. 

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinin eğitim hedefleri doğrultusunda başarıyla tamamladıkları son seviyede sertifikalandırma sürecini de ücretsiz olarak yürütür.