Rusça Kursu

English Box, kişiselleştirilmiş eğitim sisteminde Rusça öğrenmek isteyen adaylar için en uygun gün ve saatlerde onların hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun programı Rusça eğitmenleri ve English Box’ın deneyimli eğitim danışmanlarının desteğiyle oluşturur.

Her Seviyeye Uygun Perfomans Bazlı Rusça Dil Eğitii

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor

English Box ile Rusça Dersleri

English Box Yabancı Dil Kursu’nda Rusça dersleri, ana dili Rusça olan ya da hayatının büyük bölümünü ana dili Rusça olan ülkelerde geçirmiş profesyonel eğitmenler tarafından verilir. Kiril alfabesinin yazım ve okuma bilgisiyle başlayan eğitim; başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar verilmektedir. Eğitimin süresi ve seviyesi öğrencilerin dil öğrenme hedefleri esas alınarak belirlenir. Tüm Avrupa dillerinde olduğu gibi CEFR sistemine uygun programlar eşliğinde sunulur. Öğrenciler, alanında uzman eğitmenlerin rehberliğinde ve ezberden uzak, sistemli bir müfredat eşliğinde Rusça dilini dört temel dil yetkinliğine erişerek öğrenirler. Konuşma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kazanmaları için öğrenciler dile maruz bırakılır. İnteraktif bir eğitim müfredatı ile öğrenciler, Rusça öğrenme imkânı bulurlar.
rusca dil eğitimi
Birebir Rusça Kursu

English Box Yabancı Dil Kursu ile Rusça Eğitimi

Slav dillerinden olan ve Kiril alfabesi ile yazılan Rusça, yalnızca Rusya’da değil, pek çok Türk Cumhuriyeti’nde de yoğun olarak konuşulmaktadır. Birleşmiş Milletler içerisindeki resmi dillerden biri olan Rusça, English Box Yabancı Dil Kursunun da yoğun olarak talep gören dillerindendir. Rusya ile Türkiye arasındaki yakın ilişkiler ve özellikle inşaat sektöründe Türklerin Rusya’da yakaladıkları kariyer fırsatları ile Rusça öğrenimi ülkemizde oldukça yaygındır.

Seviyenize Uygun Rusca Dil Kursu

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, devamlılığın dil öğrenimindeki en önemli unsurların başında geldiğini bilerek öğrencilerinin her bir kurda derslere minimum %90 devam etmesini önerir. 

Devam şartını sağlayan, sınıf için etkinliklere, ders dışı aktivitelere maksimum oranda katılan, verilen tüm alıştırma ve ev ödevlerini eksiksiz olarak yerine getiren öğrencilerin başarılı olacağını garanti eden EnglishBox ; bu öğrencilerin kur sonunda bir üst seviyeye geçecek barajı aşamaması durumunda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz kur tekrarı hakkı vermektedir. 

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinin eğitim hedefleri doğrultusunda başarıyla tamamladıkları son seviyede sertifikalandırma sürecini de ücretsiz olarak yürütür.

Rusça Özel Ders

Rusça Özel Ders ile Eğitim

Sürecin başından sonuna kadar öğrencilerini yönlendiren, geri bildirimleriyle onların eksiklerini en kısa sürede ve en verimli şekilde telafi etmelerini sağlayan English Box, öğrencilerinin kaliteli bir eğitim almaları için gereken tüm standartları sağlamaktadır. Eğitim sonunda öğrenciler, başarıyla tamamladıkları seviye için Rusça sertifikalarını alarak dil yetkinliklerini kanıtlarlar. Aldıkları eğitimle ulusal ve uluslararası Rusça sınavlarına hazır hale gelir, akademik ya da iş hayatlarına dair kariyerlerinde emin adımlarla ilerleyebilirler. Akıcı olarak Rusça konuşabilme, profesyonel olarak dili kullanabilme ve ana dili Rusça olan ya da Rusçanın yoğun kullanıldığı ülkelerde okuyup çalışabilme imkânı elde ederler.

Flemenkçe Nasıl Geliştirilir?

Felemenkçenizi Geliştirmek İçin Püf Noktaları Felemenkçenizi geliştirmek için püf noktalarını öğrenmeden önce Felemenkçenin nasıl bir dil olduğuna biraz göz gezdirelim. Nedir Bu Felemenkçe? Felemenkçe, Hint-Avrupa dil ailesinin Germen dilleri...

İstanbul Almanca Kursu

Pek çok kişi Almanca öğrenmek istiyor. İş için, eğitim için Almanya’ya gidecek olanlar Almanca öğrenmeye çalışıyor. İstanbul’da yaşayanlar kurslara kolaylıkla ulaşabiliyor. Almanca öğrenmek isteyenler İstanbul Almanca kursu konusunda araştırma...

Bakırköy Almanca Kursu

Almanca, dünyanın en önemli dillerinden biridir. Avrupa’nın sayılı dillerinden biri olarak öne çıkan Almanca’yı Bakırköy Almanca kursu hizmetleriyle kolayca öğrenebilirsiniz. Almanca öğrenmek için öncellikle profesyonel bir Almanca dil eğitimi...