TOEFL Kursu

English Box Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonelliğinin yanı sıra uluslararası akademik sınavlarda da başarısını kanıtlamıştır. Dünyanın en önemli İngilizce dil sınavlarından olan TOEFL’dan başarılı skorlar elde ederek ana dili İngilizce olan ülkelerde yaşamak, üniversitelerde eğitim almak ya da uluslararası kuruluşlarda kariyerini şekillendirmek isteyen binlerce aday, ETS (Educational Testing Service) tarafından yapılan TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınavına katılmaktadır.

Sınav odaklı TOEFL Kursu

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor

Englishbox ile TOEFL Eğitimi

Türkiye’de TOEFL IBT formatıyla tamamen online gerçekleştirilen sınav dört bölümden oluşmaktadır. TOEFL sınavında her bölüm puanlaması maksimum 30 olarak hesaplanır ve dört bölüm sonunda elde edilebilecek en yüksek skor 120 üzerinden hesaplanır.
TOEFL Kursu
Özel Ders

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Giriş Seviyesi: B2

  • Size Özel Eğitim Saatleri

  • Birebir Sınav Puan Odaklı Eğitim

  • Ücretsiz My.English Box

TOEFL hazırlık eğitimi almak isteyen adaylara birebir, kişiselleştirilmiş özel ders programları sunan Englishbox Yabancı Dil Kursu, ana dili İngilizce olan ya da uzun yıllar ana dili İngilizce olan ülkelerde yaşamış, TOEFL sınav hazırlığı konusunda deneyimli, profesyonel eğitmenlerle hizmet vermektedir.

TOEFL hazırlık eğitiminde adaylardan minimum B2 seviyesinde olmaları beklenmektedir. İngilizce dil yetkinliği konusunda geliştirilmesi gereken adaylar, zaman planlamalarına göre genel İngilizce, pre-TOEFL ya da ekstra özel dersler ile B2 seviyesine ulaşarak TOEFL eğitimine başlatılırlar.


TOEFL eğitiminde adayın olası gramer eksiklerine TOEFL sınavında yer alan farklı soru tiplerindeki yazma becerilerini, okuma, dinleme ve konuşma yetkinlikleri bazında taktiklerin verilmesiyle adayların eksiksiz şekilde sınav hazırlığını gerçekleştirmeleri ve toefl puanınızı artırır.

Özel ders sırasında TOEFL hazırlık eğitimi alan adaylar eğitmenlerinin düzenli rehberliği ve yönlendirmeleriyle sınavda başarı icin teknik ve taktiklere hazırlanırlar. Özel derslerinin yanı sıra ücretsiz olarak aktivite derslerine katılım hakkı bulunan adaylar aynı zamanda my.EnglishBox online platformu ile yüzlerce kaynak, binlerce alıştırma imkanı bularak eksiklerini tam anlamıyla giderirler.

Seviyenize Uygun İngilizce Öğrenimi

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, devamlılığın dil öğrenimindeki en önemli unsurların başında geldiğini bilerek öğrencilerinin her bir kurda derslere minimum %90 devam etmesini önerir. 

Devam şartını sağlayan, sınıf için etkinliklere, ders dışı aktivitelere maksimum oranda katılan, verilen tüm alıştırma ve ev ödevlerini eksiksiz olarak yerine getiren öğrencilerin başarılı olacağını garanti eden EnglishBox ; bu öğrencilerin kur sonunda bir üst seviyeye geçecek barajı aşamaması durumunda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz kur tekrarı hakkı vermektedir. 

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinin eğitim hedefleri doğrultusunda başarıyla tamamladıkları son seviyede sertifikalandırma sürecini de ücretsiz olarak yürütür.

İngilizce Kursu Ömür Boyu Aktiviteler