YDS Hazırlık Eğitimi

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı), ÖSYM tarafından yapılan geçerliği en yüksek yabancı dil sınavıdır. Taktik ve tekniklerin yoğun olduğu sınav için adayların en az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. İngilizce bilgilerinin yanı sıra soru tiplerindeki taktikler hakkında da yeterli donanıma sahip olunması gerekir. Adayların YDS sınavlarına hazırlanması için alanında uzman eğitmenlerden eğitim alması ve sınav öncesinde yeterli hazırlığı gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Sınav Odaklı YDS Hazırlık Eğitimi

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor

Englishbox ile YDS Hazırlık Eğitimi

Englishbox şubelerinde YDS eğitimi birebir olarak gerçekleştirilir. Adayların öncelikle genel İngilizce seviye tespit sınavına alınması söz konusudur. Adayların YDS hazırlık eğitimine başlayabilmeleri için orta seviye İngilizce gramer ve kelime bilgisine sahip olmaları beklenir.

Seviyenize Uygun İngilizce Öğrenimi

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, devamlılığın dil öğrenimindeki en önemli unsurların başında geldiğini bilerek öğrencilerinin her bir kurda derslere minimum %90 devam etmesini önerir. 

Devam şartını sağlayan, sınıf için etkinliklere, ders dışı aktivitelere maksimum oranda katılan, verilen tüm alıştırma ve ev ödevlerini eksiksiz olarak yerine getiren öğrencilerin başarılı olacağını garanti eden EnglishBox ; bu öğrencilerin kur sonunda bir üst seviyeye geçecek barajı aşamaması durumunda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz kur tekrarı hakkı vermektedir. 

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, öğrencilerinin eğitim hedefleri doğrultusunda başarıyla tamamladıkları son seviyede sertifikalandırma sürecini de ücretsiz olarak yürütür.

YDS Hazırlık Eğitimi
Özel Ders

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Giriş Seviyesi: B2

  • Size Özel Eğitim Saatleri

  • Birebir Sınav Puan Odaklı Eğitim

  • Ücretsiz My.English Box
Orta seviye İngilizce bilgisinde yetkinlik gösteremeyen adaylar için pre-YDS dersleri almaları ya da zamanları varsa genel İngilizce sınıflarında yeterli seviyeye gelmeleri tavsiye edilir. Sınav adaylarının yeterli zamanı olmaması durumunda ise sınav hazırlığı verecek öğretmenin tavsiyesi dikkate alınarak özel ders saatlerine ekleme yapılır ve ilk olarak tamamlanması gereken gramer eksikleri giderilir.

İhtiyacınıza Yönelik YDS Hazırlık Kursu

YDS sınavı gramer, kelime ve okuduğunu anlama bölümlerinden oluşmaktadır. Konuşma, dinleme ve yazma bölümlerinden sorumlu olmayan adaylar; uluslararası sınavlarla da eş değerliği olan YDS sınavına epey ilgi göstermektedir. 

Englishbox yerleşkesinde YDS eğitimi, bir yandan adayın gramer ve kelime eksikleri tamamlanırken bir yandan da soru tiplerine özel taktiklerin ve soru çözümlerindeki süreleri kısaltmaya yarayan teknik ipuçlarının adaya kavratılmasını içerir.

 

Konu anlatımları ve soru çözümlerinin bir arada yürütüldüğü eğitim sisteminde my.Englishbox platformunun öğrencilerin kendilerine sağladığı olanaklardan sınırsız faydalanmaları sağlanır. Aktivite sınıfları ile de kelime (vocabulary) ve okuma (reading) becerilerinin artırılmasına olanak verilir.

 

Deneyimli eğitmenlerle başarı odaklı ilerlemeyi ve birebir rehberlik ederek öğrencileri sürekli motive etmeyi hedefleyen Englishbox yerleşkelerinde, gramer konularının tamamlanmasıyla ders saatlerinden hiçbir şekilde eksiltilmeden adaylar haftalık olarak deneme sınavlarına girer ve ilerlemelerini düzenli olarak takip ederler.

 

Englishbox, uluslararası sınavların yanında YDS ve YÖKDİL gibi ulusal sınavlarda da tecrübesini kanıtlamış, öncelikli tercih edilen kurumlar arasında ilk sıraya oturmuştur.

 

İngilizce Kursu Ömür Boyu Aktiviteler

YDS’ye Nasıl Hazırlanmalı?

Yabancı dilin günümüz dünyasındaki önemi her geçen gün daha da artarken dil bilmenin yanı sıra bunu resmi bir sınav puanı ile belgelemek de neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Hâl böyle...

YDS Puanı Ne İçin İstenir?

English Box Bakırköy yerleşkesi YDS puanına ihtiyaç duyan öğrencileri için kapılarını araladı. Birebir eğitim, alanında uzman eğitmenler ve rehberlik hizmetiyle YDS için ihtiyaç duyduğunuz puanı almak artık hayal değil!...