Flemenkçe Kursu

Flemenkçe kursu kapsamında birebir eğitim ile kişiye özel öğrenme programı sunan EnglishBox’ta öğrenciler, ana dili Flemenkçe olan ya da uzun yıllar Hollanda, Belçika gibi Flemenkçe’nin ana dil olarak kullanıldığı ülkelerde yaşayıp eğitim görmüş uzman eğitmenlerden ders alırlar. Başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar her seviyede flemenkçe eğitimi, öğrencilerin yoğun katılımı için hazırlanan ve CEFR sistemine uygun müfredat eşliğinde verilir.

 

Flemenkçe (Hollandaca) Aile Birleşim Sınavına Hazırlık

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
Flemenkçe Kursu

Flemenkçe Kursu ile Uyum Sınavında %100 Başarı

Birebir eğitim ile kişiye özel öğrenme programı sunan EnglishBox’ta öğrenciler, ana dili Flemenkçe olan ya da uzun yıllar Hollanda, Belçika gibi Flemenkçenin ana dil olarak kullanıldığı ülkelerde yaşayıp eğitim görmüş uzman eğitmenlerden ders alırlar. Başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar her seviyede eğitim, öğrencilerin yoğun katılımı için hazırlanan ve CEFR sistemine uygun müfredat eşliğinde verilir. 

 

Birebir eğitimlerde ders programı öğrencinin öğrenme kabiliyetleri doğrultusunda belirlenen sıklıkta ve uygun olduğu gün ve saatlere göre tasarlanır. Eğitmenler eğitimin başından sonuna kadar profesyonel şekilde öğrencilere rehberlik ederek eksik kaldıkları noktaları sorunsuz şekilde tamamlamaları sağlar. 

 

Öğrenciler, eğitimlerinin sonunda sertifika alarak Flemenkçe dil becerilerini kanıtlama imkanına da sahiptirler. Flemenkçe özel ders ile öğrenciler, dile maruz kalarak ve bol pratik yaparak hayatlarına yeni bir dil daha katar ve dünya vatandaşı olma yolunda emin adımlarla ilerlerler.

İstanbul Flemenkçe Kursu'nda 1 Numara

English Box, öğrencilerini Hollanda maceraları başlamadan girilmesi gereken flemenkçe uyum sınavına %100 başarı garantisi ile hazırlamaktadır. Dil öğrenmenin en önemli yönü pratiktir. Flemenkçe öğrenmek ve sınava hazırlanmak için dil pratiği yapmanız önemlidir.  Flemenkçe konuşan eğitmenlerimiz ile birebir  pratik yaparak dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Dilerseniz online flemenkçe eğitimi alabilir, dilerseniz de yüz yüze eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Hollanda entegrasyon sınavı, Hollanda’da aile birleşimi sırasında gerekli olan bir sınav türüdür.

Flemenkçe Uyum Sınavı Bölümleri

Hollandaca entegrasyon sınavı üç bölümden oluşur;

  • Konuşma
  • Okuma
  • Hollanda ile ilgili kültürlen bilgi (Kennis van de Nederlandse Samenleving)

 

 

Flemenkçe kursu ile sınavlara nasıl hazırlıyoruz?

Resmi bireysel çalışma paketi ‘Naar Nederland‘ ile vatandaşlık Uyum sınavı için öğrencilerimize bir plan oluşturuyoruz.
Bu plan doğrultusunda, yazma beceriler, okuma becerileri ve Hollanda toplumunun bilgileri gibi sınav ile alakalı her konuyu öğretiyoruz.

Hollanda uyum sınavı, dil becerileri, entegrasyon ve Hollanda kültürü hakkında sorular içeren bir sınavdır. Sınav formatını ve konularını öğreterek, hazırlanma stratejinizi buna göre ayarlıyoruz.

 

Flemenkçe Sınav Sonuçlarımız

Neden Englishbox Flemenkçe?

  • Hollandaca’yı akıcı bir şekilde konuşmanıza ilk adımı atar. Bu şekilde Hollanda’ya uyum sağlamanın daha kolay olduğunu göreceksiniz.
  • Hollanda yaşamının nasıl olduğunu anlamak için buradaki insanların birbirleriyle nasıl iletişim kurduklarını inceleyen dersler ile bu sorunu ortadan kaldıracaksınız.
  • Tamamen sınav sorularına yönelik bir dizi Felemenkçe deneme sınavından geçeceksiniz.
  • Gerçek sınav similasyonları ile %100 başarılı bir şekilde sertifikanızı almaya hak kazanacaksınız.
Flemenkçe Kursu
Kişiye Özel Saat

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Giriş Seviyesi: A1

  • Size Özel Gün ve Saatler

  • Sınav Odaklı Eğitim

Hollanda Aile Birleşimi Vizesi

Daha önceki yazımızda Hollanda Aile Birleşimi Vizesi, Oturum İzni (MVV – Machtiging tot Voorlopig Verblijf) gibi bilgilere kısaca değinmiştik. Bu yazımızda ise bu konuyu daha da derinleştirecek ve kimlerin...

Flemenkçe Nasıl Geliştirilir?

Felemenkçenizi Geliştirmek İçin Püf Noktaları Felemenkçenizi geliştirmek için püf noktalarını öğrenmeden önce Felemenkçenin nasıl bir dil olduğuna biraz göz gezdirelim. Nedir Bu Felemenkçe? Felemenkçe, Hint-Avrupa dil ailesinin Germen dilleri...

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı 2013 yılından beri yapılmaktadır. Avrupa Birliği kuralları gereği Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde geçici oturum izni almak ve ister evli ister nişanlı olsun hayatındaki...