Flemenkçe Kursu

Flemenkçe kursu kapsamında birebir eğitim ile kişiye özel öğrenme programı sunan EnglishBox’ta öğrenciler, ana dili Flemenkçe olan ya da uzun yıllar Hollanda, Belçika gibi Flemenkçe’nin ana dil olarak kullanıldığı ülkelerde yaşayıp eğitim görmüş uzman eğitmenlerden ders alırlar. Başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar her seviyede flemenkçe eğitimi, öğrencilerin yoğun katılımı için hazırlanan ve CEFR sistemine uygun müfredat eşliğinde verilir.

 

Flemenkçe Aile Birleşim Sınavına Hazırlık

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
Flemenkçe Kursu

Sınava Yönelik Flemenkçe Kursu

Birebir eğitim ile kişiye özel öğrenme programı sunan EnglishBox’ta öğrenciler, ana dili Flemenkçe olan ya da uzun yıllar Hollanda, Belçika gibi Flemenkçenin ana dil olarak kullanıldığı ülkelerde yaşayıp eğitim görmüş uzman eğitmenlerden ders alırlar. Başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar her seviyede eğitim, öğrencilerin yoğun katılımı için hazırlanan ve CEFR sistemine uygun müfredat eşliğinde verilir. 

 

Birebir eğitimlerde ders programı öğrencinin öğrenme kabiliyetleri doğrultusunda belirlenen sıklıkta ve uygun olduğu gün ve saatlere göre tasarlanır. Eğitmenler eğitimin başından sonuna kadar profesyonel şekilde öğrencilere rehberlik ederek eksik kaldıkları noktaları sorunsuz şekilde tamamlamaları sağlar. 

 

Öğrenciler, eğitimlerinin sonunda sertifika alarak Flemenkçe dil becerilerini kanıtlama imkanına da sahiptirler. Flemenkçe özel ders ile öğrenciler, dile maruz kalarak ve bol pratik yaparak hayatlarına yeni bir dil daha katar ve dünya vatandaşı olma yolunda emin adımlarla ilerlerler.

Hollanda’nın ana dili olan Flemenkçe (aynı zamanda Hollandaca olarak da bilinir), birçok kişi için yabancı bir dil olabilir. Ancak Englishbox Dil Kursu’nda, eşsiz ve etkili bir eğitim sistemi ile bu dilin öğrenilmesi kolay ve eğlenceli hale getirilir. İster Hollanda’da yaşama planınız olsun, isterse yeni bir dil öğrenmek için hevesli olun, Dutch Kursu sizin için idealdir.

Englishbox, Flemenkçe dil eğitiminde benzersiz bir yaklaşım sunar. Eğitmenlerimiz, dil öğrenme sürecini kolay ve eğlenceli hale getirecek, geniş deneyime ve bilgiye sahip olan eğitmenlerdir. Yüksek öğrenim veya iş ortaklıkları için Hollanda’da yaşamayı planlayan bireyler için ideal bir çözüm sunarız.

Flemenkçe Kursu: Aile Birleşimi Sınavı

Aile birleşimi sınavı, Hollanda’da yaşamayı planlayan ve Hollanda vatandaşı veya oturum izni olan bir kişi ile evli olan kişiler içindir. Bu sınav, adayların Hollanda dilini ve toplumunu anlama yeteneğini test eder. Englishbox, bu sınav için özel bir eğitim programı sunar.

Flemenkçe Aile Birleşimi Sınavı, adayların kendilerini tanıtabilme, iletişim kurma, adreslerini iletebilme, adres sorma, alışveriş sırasında fiyat sorma, sosyal hayat içerisinde iletişim kurabilme gibi okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefler.

Flemenkçe Uyum Sınavı Bölümleri

Hollandaca entegrasyon sınavı üç bölümden oluşur;

  • Konuşma
  • Okuma
  • Hollanda ile ilgili kültürlen bilgi (Kennis van de Nederlandse Samenleving)

Flemenkçe kursu ile sınavlara nasıl hazırlıyoruz?

Resmi bireysel çalışma paketi ‘Naar Nederland‘ ile vatandaşlık Uyum sınavı için öğrencilerimize bir plan oluşturuyoruz.
Bu plan doğrultusunda, yazma beceriler, okuma becerileri ve Hollanda toplumunun bilgileri gibi sınav ile alakalı her konuyu öğretiyoruz.

Hollanda uyum sınavı, dil becerileri, entegrasyon ve Hollanda kültürü hakkında sorular içeren bir sınavdır. Sınav formatını ve konularını öğreterek, hazırlanma stratejinizi buna göre ayarlıyoruz.

 

Neden Englishbox'da Flemenkçe?

  • Hollandaca’yı akıcı bir şekilde konuşmanıza ilk adımı atar. Bu şekilde Hollanda’ya uyum sağlamanın daha kolay olduğunu göreceksiniz.
  • Hollanda yaşamının nasıl olduğunu anlamak için buradaki insanların birbirleriyle nasıl iletişim kurduklarını inceleyen dersler ile bu sorunu ortadan kaldıracaksınız.
  • Tamamen sınav sorularına yönelik bir dizi Felemenkçe deneme sınavından geçeceksiniz.
  • Gerçek sınav similasyonları ile %100 başarılı bir şekilde sertifikanızı almaya hak kazanacaksınız.
Flemenkçe Kursu
Kişiye Özel Saat

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Giriş Seviyesi: A1

  • Size Özel Gün ve Saatler

  • Sınav Odaklı Eğitim

Emre Keskinkurt
11/01/2023
Kaptanımla beraber yaklaşık 2 aydır ingilizce kursu alıyoruz. Hocamız Nurselin hanımdan ve çalışan personellerden çok memnunuz kaliteli ve iyi sınıflarıyla harika bir hizmet sunmaktalar İngilizce öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederiz.
Sara Tulay
08/01/2023
IELTS sınavına burda girdim. Hem lokasyonu olsun hem ekipman olsun çok iyiydi. Güleryüzü ve yardımseverliği için burdan Tamara hanıma teşekkür ederim :)
Sinem Şahin
08/01/2023
4 aydır İngilizce için gidiyorum Hassan hoca ile öğrenmek çok keyifli çok memnunum çevremdeki insanlara da sürekli tavsiye ediyorum Tamara hanıma da yardımlarından ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyor sevgilerimi gönderiyorum 💖
Pınar Yurtsever
04/01/2023
Hollanda aile birleşimi için Hüseyin hocamdan eğitim aldım. Sınav ve süreç hakkında deneyimli biri. 1,5 ay gibi kısa bir sürede sınava hazırlayıp, başarılı sonuç almamda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim🙏🏻😊
Gamze Aslan
04/01/2023
Aile birlesimi sinavi icin Hüseyin hocamla Flemenkçe calistik.2 ay gibi kisa sürede konulari bitirdik .Her konuda guvenilir bir kurum.Sabrı ve bana kattiklari icin Hüseyin hocama tesekkur ediyorum
sıla sakaldaş
05/12/2022
şubenizi internetten buldum ilk görüşmeyle başka şubelere danışmadan kayıt oldum Tamara hanımın ilgisi için ayrı teşekkür ederim Dilek hanımın güler yüzü ile şubeyi sevmeme şansınız yok 🫶🏻
Nilay Saç
04/12/2022
Telefonla ilk görüşmemiz,ilk tanışmamız ve derslere başladığımdan itibaren başta Tamara hanım olmak üzere tüm ekibe güleryüzlü ve içten samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Ayrıca Hüseyin hocamla sıkılmadan ders yapabildigim için çok şanslıyım.Iyiki tanımışım sizleri..🤗
Laleh Ahmadi
04/12/2022
I wanted talk about one of the members, Tamara, she was really helpful and kind. Tamara çok iyi ve bana yardım etti
Volkan Tezer
03/12/2022
Eşim ile birlikte ielts sınavına girdik. Ve oradaki sorumlu kişi Tamara hanım güler yüzü ile bizim tüm sorularımızı sabırla cevapladı. Güler yüzlü ve sıcak kanlı olduğu için sınav için bu merkezi 3.kere seçiyoruz.

Hollanda Aile Birleşimi Vizesi

Daha önceki yazımızda Hollanda Aile Birleşimi Vizesi, Oturum İzni (MVV – Machtiging tot Voorlopig Verblijf) gibi bilgilere kısaca değinmiştik. Bu yazımızda ise bu konuyu daha da derinleştirecek ve kimlerin...

Flemenkçe Nasıl Geliştirilir?

Felemenkçenizi Geliştirmek İçin Püf Noktaları Felemenkçenizi geliştirmek için püf noktalarını öğrenmeden önce Felemenkçenin nasıl bir dil olduğuna biraz göz gezdirelim. Nedir Bu Felemenkçe? Felemenkçe, Hint-Avrupa dil ailesinin Germen dilleri...

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı 2013 yılından beri yapılmaktadır. Avrupa Birliği kuralları gereği Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde geçici oturum izni almak ve ister evli ister nişanlı olsun hayatındaki...