Flemenkçe Kursu

Birebir eğitim ile kişiye özel öğrenme programı sunan EnglishBox’ta öğrenciler, ana dili Flemenkçe olan ya da uzun yıllar Hollanda, Belçika gibi Flemenkçe’nin ana dil olarak kullanıldığı ülkelerde yaşayıp eğitim görmüş uzman eğitmenlerden ders alırlar. Başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar her seviyede flemenkçe eğitimi, öğrencilerin yoğun katılımı için hazırlanan ve CEFR sistemine uygun müfredat eşliğinde verilir.

Flemenkçe (Hollandaca) Aile Birleşim Sınavına Hazırlık
5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
hollandaca kursu

EnglishBox ile Flemenkçe Özel Ders

Birebir eğitim ile kişiye özel öğrenme programı sunan EnglishBox’ta öğrenciler, ana dili Flemenkçe olan ya da uzun yıllar Hollanda, Belçika gibi Flemenkçenin ana dil olarak kullanıldığı ülkelerde yaşayıp eğitim görmüş uzman eğitmenlerden ders alırlar. Başlangıç seviyesinden ana dil düzeyine kadar her seviyede eğitim, öğrencilerin yoğun katılımı için hazırlanan ve CEFR sistemine uygun müfredat eşliğinde verilir. 

 

Birebir eğitimlerde ders programı öğrencinin öğrenme kabiliyetleri doğrultusunda belirlenen sıklıkta ve uygun olduğu gün ve saatlere göre tasarlanır. Eğitmenler eğitimin başından sonuna kadar profesyonel şekilde öğrencilere rehberlik ederek eksik kaldıkları noktaları sorunsuz şekilde tamamlamaları sağlar. 

 

Öğrenciler, eğitimlerinin sonunda sertifika alarak Flemenkçe dil becerilerini kanıtlama imkanına da sahiptirler. Flemenkçe özel ders ile öğrenciler, dile maruz kalarak ve bol pratik yaparak hayatlarına yeni bir dil daha katar ve dünya vatandaşı olma yolunda emin adımlarla ilerlerler.

Flemenkçe Aile Birleşimi’nde EnglishBox Kalitesi

Nişanlılık ya da evlilik akdiyle Hollanda, Belçika gibi Flemenkçenin ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde hayatını sürdürmek isteyen adaylardan yaklaşık son on yıldır minimum A-1 seviyesinde dil yetkinliği beklenmektedir. Hollanda Konsolosluğunun yönlendirmeleri ve kriterlerinde belirlenen Flemenkçe Aile Birleşimi Sınavı için hazırlık yapmak isteyen adaylar, EnglishBox Yabancı Dil Kursunun uzmanlığından faydalanarak hayatlarına yön vermektedirler.


Sınav konusunda uzman eğitmenler adaylara temel seviyede kendini ve çevrelerini tanıtma, basit soruları sorup cevaplayabilme, alışveriş yapma, adres sorma ve bir yere davet gibi konularda Flemenkçe Aile Birleşimi sınavında sorulacak konulara paralel eğitim verirler. Yapılacak mülakatlarda yeterli puanı almaları hedeflenen adaylar; okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeterliliği göstermeleri adına gerekli taktik ve teknikler, örnek mülakatlar eşliğinde hazır hale getirilirler.

Flemenkçe Kursu
Kişiye Özel Saat

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Giriş Seviyesi: A1

  • Size Özel Gün ve Saatler

  • Sınav Odaklı Eğitim

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı 2013 yılından beri yapılmaktadır. Avrupa Birliği kuralları gereği Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde geçici oturum izni almak ve ister evli ister nişanlı olsun hayatındaki...