Bakırköy İngilizce Özel Ders

Birebir eğitimin en büyük avantajı eğitmenin tamamen tek bir öğrenciye yoğunlaşabilmesi, genel konuların yanı sıra öğrencinin bireysel öğrenme sürecine odaklanabilmesidir. EnglishBox Yabancı Dil Kursu, alanında uzman eğitmenleri ve my.EnglishBox online platformundaki yüzlerce kaynak ile öğrencinin öğrendiklerini kalıcı hale getirebilmesi için benzersiz bir fırsat sunmaktadır. Klasik öğrenme süreci yerine 21. Yüzyılın getirilerinden sonuna kadar faydalanan EnglishBox, İngilizce özel ders programları ile ezberci eğitim kalıplarından tamamen sıyrılmış, proaktif bir İngilizce öğrenme deneyimi sunmaktadır. 

Eksikliklerinize Yönelik Birebir İngilizce Eğitimi

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
Joker Kur
English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, diledikleri kuru 1 kereye mahsus olmak kaydıyla tekrar etme hakkına sahiptir.
Joker Ders
English Box öğrencileri her seviyede anlamadıkları veya kaçırdıkları dersler için önceden randevu alarak 8 ders birebir telafi eğitimi alma hakkına sahiptir.
Joker Hazırlık

İngilizce temelini sağlamlaştırmak isteyen öğrenciler için A1 kuru öncesinde 24 ders saatinden oluşan Joker sınıf uygulaması ile öğrenciler, hazırlık eğitimine alınır.

Joker Eğitim Çeki

English Box eğitimlerini 80 ve üzeri not ortalaması ile bitiren öğrencilerine 1000 TL değerinde eğitim çeki vererek başarıyı ödüllendirir. 

English Box ile Kişiye Özel İngilizce

EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu’nda İngilizce özel ders almak isteyen adaylar öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavına alınır ve öğrencilerin var olan dil yetkinlikleri ile bulundukları seviye içerisindeki eksiklikleri kolaylıkla belirlenir. Seviye tespit sınavının ardından ulaşmak istedikleri İngilizce seviyesine göre uygun bir eğitim planlaması ortaya konur ve tamamen öğrencinin uygunluğuna bağlı olarak bir ders programı oluşturulur.

Eğitim İçeriği

Herkesin öğrenme becerileri farklı temellere dayanmaktadır.

Öğrencilerin bir kısmı başka öğrenciler ile etkileşim kurarak ya da dinleyerek öğrenirken bir kısmı birebir eğitimle öğretmenin tamamen kendisine odaklanması sonucu öğrenmeyi kalıcı hale getirebilir.

EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu öğrencilerin birbirinden farklı öğrenme şekilleri olduğunu bilerek sınıf eğitimlerinde tercih edilmesini sağlayan kalitesini özel derslerle de kanıtlamaktadır.

Birebir İngilizce öğretimi içerisinde kişiye özel hazırlanan İngilizce programı ile öğrenciler eksiklerini kolaylıkla giderebilir, alanında uzman eğitmeninin yalnızca kendisine odaklanması ile daha hızlı bir öğrenme deneyimi yaşayabilir.

İhtiyaca Göre Özelleştirilen Birebir Eğitim

 

Yabancı dil öğreniminde en büyük handikapların başında akademik ya da profesyonel hayatına devam eden bireylerin kendileri için uygun gün ve saatlere özel kurs takvimi bulamamaları gelmektedir. EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler birebir eğitimlerini onlar için uygun gün ve saatlere göre belirleyebilir, eksik oldukları konulara en uygun zamanda odaklanarak başarılı bir öğrenim süreci yaşayabilirler.

Kurum İçi/ Online Birebir Ders İmkânı

EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu’nda özel ders programına kayıt olan öğrenciler kurum içinde alanında uzman eğitmenlerinden birebir ders alırken my.EnglishBox  platformuna sınırsız erişim hakkı elde ederler. Bu online platform sayesinde yüzlerce kaynak içindeki binlerce farklı alıştırma ile öğrendiklerini pekiştirme ve bilgilerini kalıcı hale getirme fırsatı bulurlar.

Seviyenize Uygun Özel Ders

EnglishBox Bakırköy şubesini en iyi dil okulu yapan ayrıntıların başında öğrencilerini farklı öğrenme ortamlarına maruz bırakarak dil öğrenimini kalıcı hale getirir. Birebir özel ders ile genel İngilizce alan öğrenciler de sınıf eğitimine kayıtlıymışçasına özel derslerinin yanı sıra ücretsiz aktivite derslerine katılım hakkına sahiptirler. 

Dil öğreniminde yalnızca teorik bilginin yeterli olmadığını bilerek öğrencilerinin her fırsatta pratik yapmasına olanak tanıyan EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu, İngilizce özel ders alan öğrencilerin dili olabildiğince yoğun şekilde kullanmalarını ve iletişim kurarken daima girişken ve özgüvenli şekilde katılım göstermelerini hedefler. 

İngilizceyi Teknoloji Tabanlı Öğrenme

EnglishBox dil öğreniminin bir ders değil, 21. yüzyılın iletişim becerileri için öncelikli bir ihtiyaç olduğunun bilincindedir. Klasik öğrenme yöntemlerinden sıyrılmış, teknolojiyi odağına alan EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu, my.Englishbox platformunu öğrencilerine ücretsiz sunarak onları sınırsız kaynak erişimi ile besler.

İngilizce Kursu Ömür Boyu Aktiviteler

En iyi İngilizce kursu seçimleri nasıl olmalı

Bu yazımızda ise en iyi İngilizce kursu hizmetlerinde olması gereken özelliklerden bahsedeceğiz. Sizlerde Bakırköy İngilizce Kursu arayışı içerisindeyseniz yazımızı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bakırköy en iyi İngilizce kursu

Doğru metotları kullanarak düzenli ve disiplinli bir çalışma yöntemi sayesinde İngilizce kolaylıkla öğrenilebilir. Bunun yanı sıra English Box ile Bakırköy en iyi İngilizce kursu sizlerin bu süreçte yanınızda olmaktadır.

En İyi İngilizce Kursu Nasıl Seçilir

İngilizce kursu hedeflediğiniz İngilizce düzeyine ulaşabilmeniz için sürecin en etken noktalarından birisidir. İngilizce öğrenmek için en iyi yöntem İngilizce kursuna gitmektir. Ancak İngilizce kursu ile en iyi İngilizce kursu...