Bakırköy Çocuklar için İngilizce Programları

English Box Yabancı Dil Kursu, dil öğrenimine genç yaşta başlanmasının getireceği hızlı ve verimli öğrenme kazanımlarının bilinciyle çocuklar için İngilizce eğitimine büyük hassasiyetle yaklaşmakta ve oldukça önem vermektedir. Çocuklara özel oluşturulan Junior İngilizce eğitim müfredatında 6-9 yaş, 10-13 ve 14-17 yaş gruplarına göre ayrı ayrı tasarlanmış programlarla hizmet vermektedir.
Çocuklar İçin Koley Düzeyinde İngilizce Eğitimi
5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
oxford test
Test Merkezi

Englishbox Yabancı Dil Kursu, Oxford Sınavı Yapabilen Onaylı Bir Dil Kursudur.

EnglishBox Yabancı Dil Kursu, çocuk gruplarına eğitim vermek konusunda deneyimli eğitmenler ve aktivite ağırlıklı bireyselleştirilmiş programlar eşliğinde hazırlanan eğitim müfredatları ile İngilizce öğrenmenin kapılarını açmaktadır. Odaklanma problemi ve dikkat dağınıklığının yoğun olduğu küçük yaşlara özel görsel, işitsel, dokunsal eğitimler, oyunlaştırılmış egzersizler ile English Box; erken yaşta doğal dil akışıyla İngilizce öğrenilmesini sağlar. 

Junior İngilizce eğitimi alan çocuklar eğlenerek öğrenirken sıkça tekrara dayalı eğitimde dile maruz kalarak öğrendiklerini pekiştirme fırsatı yakalarlar.

 

creative-art-media-ideas
Junior İngilizce
Her öğrencinin, özellikle küçük yaşlardaki çocukların öğrenme kabiliyetlerinin farklı olacağını bilen English Box, birebir eğitim modeli ile en temel seviyeden interaktif şekilde dizayn edilmiş eğitim müfredatıyla hizmet vermektedir. Öğrencilerin keyif alarak ve yoğun katılım göstererek dil öğrenme deneyimlerinin pozitif yönde ilerlemesi sağlanmaktadır. Videolar, oyunlar, eğitici egzersizler ve role play çalışmaları ile öğrenilenlerin unutulmayıp pekiştirilmesine imkân tanınır.
study-skills-learning-strategies
Kolej Düzeyinde
English Box Yabancı Dil Kursu, ilköğretim ikinci kademe öğrencileri için Millî Eğitim Bakanlığı müfredatını da gözeterek ancak ona bağlı kalmadan uluslararası standartlarda İngilizce eğitimi vermektedir. Eğitimde süreklilik sağlayan öğrenciler, devlet okullarındaki yaşıtlarından çok daha ileri seviye bir dil yetkinliğine sahip olurlar. Yalnızca gramer ağırlıklı olarak eğitim almadıklarından okuma, yazma, konuşma ve dinleme yetkinliklerini bir arada kazanırlar. Böylece okullarındaki sınavlardan başarıyla geçerken İngilizceyi gerçek anlamda öğrenmeyi başarırlar.
online-course-learning-degree
İleriye Yönelik
Ortaöğretim (lise) kademesindeki öğrenciler için üniversite hayatları öncesi İngilizce dil yetkinliğinin kazanılması hem akademik başarıları hem de gelecek hedefleri adına büyük önem taşımaktadır. Bu konunun hassasiyetinin bilinciyle English Box Yabancı Dil Kursu; 25 yıllık eğitim sektörü tecrübesi ve my.EnglishBox online platformu ile öğrencilerine yüzlerce kaynaktan binlerce alıştırmaya erişim imkânı sunmaktadır.

Birebir Eğitim ile Çocuklar için İngilizce Eğitimi

Birebir eğitimler ile öğrencilerin okul saatleri ve uygun günlerine göre eğitim programları yapılır ve okul sınavları döneminde öğrencilere ayrıca destek olunur.