Pre - IELTS Hazırlık Kurs

Gerek ana dili İngilizce olan ülkelerde yaşamak gerekse yurt dışında lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyen adaylar için uluslararası geçerliğe sahip IELTS sınavı puanı büyük öneme sahiptir. Akademik kariyer ve gelecek planlamaları için başarılı olmaları gereken IELTS sınavında adayların hedefledikleri skoru yakalamaları ise sistemli bir çalışmaya, profesyonel rehberlik eşliğinde en doğru şekilde gerçekleşecek yönlendirmelere bağlıdır. English Box Yabancı Dil Kursu, adayların sınav kararlarından sınav sonuç belgelerini almalarına kadar geçen tüm süreçte kaliteli eğitim ve profesyonel rehberlik hizmeti ile adayları başarıya taşımaktadır.

English Box ile IELTS Sınavı Ön Hazırlık Kursu ile Başarıyı Yakalayın.

5/5
Öğrencilerin %99’undan fazlası bu kurs içeriğini ve sonuçlarını Süper olarak değerlendiriyor
Sınav sırasında hiçbir sürprizle karşılaşmayın.

Örnek sınavları, sınav ortamındaymışçasına tamamlayın. 

IELTS Sınavını bizden alın.

 English Box Bakırköy yerleşkesi IELTS sınavı yapabilen resmi kurumlardan biridir. 

Hem sınıfta hem online eğitim imkanı.​

Bizden eğitim aldığınız için online platformumuza sınırsız erişim sağlama hakkını elde edin. 

idp ielts

English Box Yabancı Dil Kursu yalnızca IELTS sınav hazırlığındaki başarılı eğitimiyle değil, IDP’nin partner kuruluşu olarak resmî sınav merkezi olma özelliğiyle de kalitesini ve başarısını kanıtlamaktadır. Böylece önce IDP onaylı eğitmenler rehberliğinde IELTS hazırlık eğitimi almanıza ardından da eğitim aldığınız kurumda IELTS sınavına girmenize olanak sağlanır.

IELTS için İngilizce Yetkinlik

Adayların bir kısmı, IELTS sınavına girmeye karar verdiklerinde uluslararası standartlarda sınav girişi için tavsiye edilen B2 İngilizce yetkinliğine sahip değildirler.  Hedefledikleri puanı almak isteyen ancak okuma (reading), yazma (writing), konuşma (speaking) ve dinleme (listening) dil yetkinliklerinde beklenen donanımda olmayan adaylar için haftada 8 ders saati, toplam 6 haftalık pre-IELTS sınıf eğitimi English Box Yabancı Dil Kursu’nu diğer dil okullarından ayıran önemli farklardandır. IDP onaylı eğitmenler eşliğinde verilen pre-IELTS ve IELTS sınıf eğitimi ve özel ders programları ile adaylara, hayallerine kavuşma fırsatı sunulmaktadır. 

Pre-IELTS Kursu
48 Saat

Hafta içi ya da hafta sonu seçenekli

  • Giriş Seviyesi: B1
  • Haftada 8 saat Eğitim
  • Hafta içi 2 Gün 19:00 - 22:00
  • Hafta sonu 10:00 - 13:00
  • Maks. Sınıf Mevcudu: 10
  • Ücretsiz My.English Box
  • Yerleşkemizde IELTS Sınavı

IELTS Sınavına English Box ile Hazırlanın

Haftada iki gün, günde dört ders saati ile haftada toplam 8 ders ve 6 hafta süren yoğunlaştırılmış pre-IELTS eğitimi English Box Yabancı Dil Kursu tarafından adaylara sunulur. B1 seviyesinde dil yetkinliğine sahip adaylar 48 ders saatlik pre-IELTS programı ile eksik kaldıkları konuları tamamlama imkânı yakalarken, ücretsiz sunulan my.EnglishBox platformuna sınırsız erişim ile binlerce alıştırma eşliğinde öğrendiklerini pekiştirme ve haftanın altı günü açık olan aktivite dersleri ile konuşma, dinleme, kelime bilgisi anlamında kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar.

 

Englishbox Yabancı Dil Kursu yalnızca IELTS hazırlık eğitimi veren bir dil okulu değil, aynı zamanda IDP’nin partner kuruluşu olarak IELTS sınav merkezi statüsündeki resmî kurumlar arasındadır. Sınav hazırlığını tamamlayan adaylara kendileri için en uygun sınav tarihinin seçilmesinde rehberlik ederken, bildikleri bir öğrenme ortamında sınava girme olanağı sunar.

 

Adaylar sınav tarihlerinden iki hafta sonra sonuçların kendilerine ulaşmasıyla akademik ya da profesyonel anlamdaki kariyerlerine, yurt dışında yaşama hayallerine bir adım daha yaklaşabilmektedirler.

IELTS Eğitim İçeriği

IELTS sınav hazırlığı sırasında sınav teknikleri ve taktiklerinin öğretilmesinden deneme sınavlarına, ücretsiz aktivite derslerinden my.EnglishBox platformundaki yüzlerce kaynaktan binlerce alıştırmaya kadar sınırsız olanaklardan faydalanan adaylar, English Box Yabancı Dil Kursu ile hedeflerine eksiksiz şekilde ulaşırlar. Adaylar için en doğru eğitim programı planlamasının yanı sıra hazırlık eğitiminin ardından en doğru zaman diliminde sınava girerek başarılı skorlar almalarına rehberlik edilir.


Eğer A1-A2 seviyesinde iseniz öncelikle genel İngilizce yeterliliği kazanmanızı ve ardından IELTS sınav hazırlık programına devam etmenizi şart koşuyoruz. English Box yerleşkelerinde öğrencilere akıcı şekilde İngilizceyi kullanabilme eğitimi verilirken 21. Yüzyıl iletişim yetkinliği de kazandırılır.

Bu konuda uzman eğitmenlerimiz ile eğitiminizin her aşamasında yanınızdayız.
C1 seviyesinde İngilizce bildiğinize inanıyorsanız, IELTS sınavı için gerekli dört yetkinlikten hangisi ya da hangileri için destek almaya ihtiyaç duyuyorsanız o noktada da sizlere farklı programlarımızla hizmet vermekteyiz. English Box yerleşkelerinde eğitim sadece İngilizceyi öğrenmenize ve sınavı kazanmanıza değil ayrıca onu sosyal hayatınızda, eğitim ve iş dünyasında aktif olarak kullanabilmenize de yardımcı olur.

Tüm IELTS Sınav Türlerinde Başarının Anahtarı

English Box Yabancı Dil Kursu IELTS sınavındaki dört dil yeterliğine azami önem verir. 

Okuma (reading), yazma (writing), dinleme (listening) ve konuşma (speaking) bölümlerinden oluşan IELTS hazırlık programı için adayların minimum B2 seviyesinde İngilizce dil yeterliliğine sahip olması beklenir. 

B2 seviyesinde yetkinliğe sahip olmayan adaylar öncelikle pre-IELTS eğitimine alınır ve eksik oldukları konuların tamamlanmasının ardından adaylar hedefleri doğrultusunda general ya da akademik IELTS hazırlık programına başlarlar.

İngilizce Kursu Ömür Boyu Aktiviteler

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur. Ortalama IELTS kursu fiyatları,...

English Box Akademik Sınavlara Hazırlık

Günümüz koşullarında ulusal geçerliliği en fazla olan dil olan İngilizce iletişim kurma açısından büyük bir önem sahiptir. Ulaşılmak istenen amaca İngilizceyi araç olarak gören insanlar genellikle akademik sınavlarda başarılı...

IELTS Sınavı Başvuru Süreci

Yurt dışında okumak isteyen ya da Avrupa, Kanada başta olmak üzere ana dili İngilizce olan ülkelere göçmen olarak yerleşmek isteyen herkes IELTS puanına sahip olmalıdır. Bu yüzden her gün...