Joker Kur
English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, diledikleri kuru 1 kereye mahsus olmak kaydıyla tekrar etme hakkına sahiptir.
Joker Ders
English Box öğrencileri her seviyede anlamadıkları veya kaçırdıkları dersler için önceden randevu alarak 8 ders birebir telafi eğitimi alma hakkına sahiptir.
Joker Hazırlık

İngilizce temelini sağlamlaştırmak isteyen öğrenciler için A1 kuru öncesinde 24 ders saatinden oluşan Joker sınıf uygulaması ile öğrenciler, hazırlık eğitimine alınır.

Joker Eğitim Çeki

English Box eğitimlerini 80 ve üzeri not ortalaması ile bitiren öğrencilerine 1000 TL değerinde eğitim çeki vererek başarıyı ödüllendirir. 

English Box Ayrıcalıkları

Joker eğitimleri, telafi sınıfları, my.EnglishBox çevrim içi öğrenme platformu ile 21. yüzyılın öğrenme metodolojilerinden ve öğrenme ortamlarından en verimli şekilde faydalanan EnglishBox Bakırköy, Genel İngilizce eğitimindeki kalitesi ve %100 öğrenme garantisi ile dil eğitimi almak isteyen her yaştan bireyin beğenisini kazanmaktadır.

CEFR Sistemine Uygun Eğitim Programları

English Box Yabancı Dil Kursu, dil yetkinliğini tanımlayan uluslararası standart olan Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) ile %100 uyumludur.

My.EnglishBox Platformu Ücretsiz Kullanımı

English Box öğrencileri, yüzlerce kaynak ve binlerce alıştırma olanağı sunan my.EnglishBox online platformundan ücretsiz olarak yararlanır.

İlk 10 Ders Kayıt İptal Hakkı

English Box Yabancı Dil Kursu, eğitim kalitesine duyduğu güvenle öğrencilerine ilk on ders içerisinde koşulsuz kayıt iptal hakkı tanır.

Ücretsiz Kur Tekrarı

%100 öğrenme garantisi ile hizmet veren English Box Yabancı Dil Kursunda kur sonunda başarılı olamayan öğrenciler, kur tekrarı için ekstra ücret ödemezler.

Ücretsiz Telafi Dersleri

Öğrenciler geçerli bir mazeret sebebiyle katılamadıkları derslerde her seviyede 8 ders saati kadar telafi dersine girerek kaçırdıkları konuları öğrenme hakkına sahiptirler.

6 Aya Kadar Eğitim Dondurma Hakkı

Öğrenciler, kur bitiminde ya da yeni kura başlamadan önce herhangi bir sebepten altı aya kadar eğitimlerini dondurabilirler.

2. Yabancı Dilde %50 İndirim

Dünya vatandaşı olmanın en temel becerilerinden olan dil yetkinliği için English Box öğrencilerine seçecekleri ikinci dil eğitiminde %50 indirim sunulur.

Eğitim Sonunda Sertifika

Eğitim aldıkları son kuru başarıyla bitiren öğrenciler, dil yetkinliklerini dünyada geçerli başarı sertifikası ile kanıtlarlar.

Yurtdışında Eğitim Hakkı

English Box Yabancı Dil Kursu öğrencileri, dil yetkinliklerini geliştirmek için eğitimlerine yurt dışında da devam etme imkanına sahiptirler.