EnglishBox Yabancı Dil Kurs

Hakkımızda

EnglishBox Yabancı Dil Kursu uzun yıllardır dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından ilk olarak Bakırköy’de hayata geçirilmiştir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de dil öğrenimi konusunda zorluk yaşayan binlerce öğrencinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip bir dil öğretim sistemi oluşturma hedefi ve 25 yılı aşkın eğitim tecrübesi odağında kaliteli, sürdürülebilir ve %100 öğrenme garantisi ilkesi ile yola çıkılmıştır.

 

Geçerliliği tüm dünyada uzun yıllar önce kanıtlanmış Avrupa Dillerinin Ortak Çerçeve Programı (CEFR) sistemine göre seviyelendirilmiş dil öğretimi gerçekleştiren Englishbox  Yabancı Dil Kursu, eğitim verdiği tüm dillerde dört temel dil becerisini esas alır. Klasik eğitimlerin dışına çıkarak dijital dönüşümü odağına alan EnglishBox Yabancı Dil Kursu, my.EnglishBox platformu aracılığı ile dil eğitimi almak isteyen öğrencilerine sınırsız bir çevrim içi kütüphane olanağı sunarak fark yaratmaktadır. 

 

Öğrenilenin pekiştirilerek kalıcı hale getirilmesi esasına dayanan sisteminde öğrencilerinin her birine özel bireyselleştirilebilir, ihtiyaç odaklı ve beceri esasına dayanan bir eğitim sunmaktadır. 7’den 70’e her yaş grubuna ve her dil yeterliliğine hizmet eden EnglishBox, İstanbul’un bir numaralı yabancı dil kursu olarak yoğun şekilde tercih edilmektedir.

 

idp ielts
oxford test

Bakırköy EnglishBox Yabancı Dil Kursu ile Dil Öğrenimi Hayal Değil

Bakırköy'de Yeni Bir Dil Kursu

EnglishBox Yabancı Dil Kursu bireylerin birbirinden farklı öğrenme hedefleri, motivasyonları ve öğrenme şekilleri olduğunu bilerek öğrenim tekniklerini çeşitlendirir, öğrencilerine sunduğu yüzlerce kaynak eşliğinde onların hedefledikleri dil öğrenim noktasına emin adımlarla ilerlemelerini sağlar. Çok çeşitli alıştırmalar ile kendilerini geliştirme ve eksiklerini giderme imkânı bulan öğrenciler, alanında uzman eğitmenlerin rehberliğinde süreç değerlendirmesine tabi tutulur.
Başarılı olan öğrenciler eğitimlerinde bir üst kura geçerek dil öğrenimindeki kazanımlarını geliştirirken eğitim sürecine aktif katılım gösterip ödevlerini tamamlamış ancak tamamladığı kurda başarılı olamamış öğrencilere %100 öğrenme garantisi kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz kur tekrarı fırsatı sunulur. Böylece öğrenciler hiçbir eksikleri kalmadan, dili tam yetkin kullanma anlamında desteklenirler.

 

 

EnglishBox Yabancı Dil Kursu Eğitmen Kalitesi

EnglishBox Yabancı Dil Kursu eğitmenleri uzman oldukları dillerde uluslararası eğitmenlik sertifikalarına (CELTA, DELTA, TESOL, CELTYL) sahip, ana dil seviyesinde yetkin profesyonellerdir. Öğretmenler öğrencilerinin ezberden uzak, aktivite odaklı bir eğitim programı ile dil öğrenimi konusunda kendilerine güvenmelerini sağlayan rehberler olarak görev alırlar. Amaç, öğrencilerin becerilerini geliştirerek kalıcı bir öğrenme deneyimi kazanmalarını sağlamaktır. EnglishBox’da öğretmenler düzenli olarak öğrencilerin durumunu takip ederler ve eğitim koordinatörlüğü birimine raporlayarak eksiklerin en kısa sürede telafi edilmesi için yol ve yöntemler sunarlar.

Genel dil eğitiminde sahip olduğu uzman kadronun yanı sıra ulusal ve uluslararası dil sınavlarına hazırlık için de kadrosunda oldukça deneyimli eğitmenler barındıran EnglishBox Yabancı Dil Kursu; İngilizcenin yanı sıra Almanca, Rusça, İspanyolca ve Flemenkçe kursları ile de öğrenciler tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir.

Dünya Standartlarında Eğitim Kalitesi ile EnglishBox Yabancı Dil Kursu

Eğitim verdiği tüm dillerde (CEFR) sistemine göre seviyelendirilmiş genel dil programları ile öğrencilerine dünya standartlarında eğitim kalitesi sunan EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursu, A1 beginner (başlangıç) seviyesinden C2 advanced (ana dil) seviyesine kadar eğitim vermektedir. İngilizce içerisinde bu seviyelere ek, öğrencilerin alışma sürecini de göz önünde bulundurarak starter seviyesinde kısa süreli bir başlangıç sınıfı hizmeti de sunulmaktadır.


EnglishBox Yabancı Dil Kursu, öğrenci odaklı eğitim anlayışı ve %100 öğrenme garantisi ile öğrencilerin gerek Türkiye’deki akademik ya da profesyonel hayatlarına katkı sağlamakta gerekse yurt dışında okumak, çalışmak ya da yaşamak isteyen bireylerin ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde gidermektedir.


EnglishBox yabancı dil sınıfları maksimum 12 kişilik sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Eğitim süreçlerinin planlanması için her aday öğrenciye seviye tespit sınavı yapılır ve öğrenciler kendileri için en uygun sınıfa yerleştirilir. Gün ve ders saati anlamında geniş bir seçeneğe sahip öğrenciler, kendileri için en uygun zaman diliminde eğitim alabilme imkânına sahiptirler. Profesyonel ya da akademik hayatları sebebiyle sınıf eğitimlerine uygun zaman planlaması yapamayan öğrenci adayları için ise EnglishBox Bakırköy Yabancı Dil Kursunda özel ders ile birebir eğitim alma olanakları da bulunmaktadır.