%100 Verimlilik İçin English Box Online İngilizce Eğitimi

English Box Online Dersler

Online İngilizce Eğitimi

Yaşadığı çağa uyum sağlamak insanın hayatını devam ettirmesi için büyük önem taşımaktadır. 21. yüzyıl, nam-ı değer “Dijital Çağ” bizi, hayatımızın her alanında teknolojiden sonuna kadar faydalandığımız bir noktaya getirdi. Özellikle pandeminin tüm dünyada hayattaki normalleri olanca hızıyla değiştirdiği son bir yıldır, teknoloji daha da büyük bir önem kazandı. Eğitim dünyası da diğer tüm alanlarda olduğu gibi teknolojinin olanaklarını sonuna kadar kullanıp yeni normallere uyumlanma sürecine girişti.

my.English Box ile Online İngilizce Eğitiminde Sınırsız Kaynak

English Box kurulduğu ilk zamandan bugüne çağa ayak uyduran hatta eğitim alanında çağın ihtiyaçlarını belirleyen ve bunları karşılamak konusunda öncül olan kurumların başında yer almıştır. Online eğitimlerin henüz hız kazanmadığı zamanlarda dahi English Box, my.English Box eğitim platformuyla benzersiz bir online ingilizce eğitim ağı kurmuştur. Yüzlerce kaynağa, binlerce çalışmaya ev sahipliği yapan bu portal sayesinde English Box öğrencileri muazzam bir kütüphaneye sınırsız erişim hakkını elde ederler. 

Online İngilizce Eğitimi
my.English Box ile Online İngilizce Eğitimi

Dünya’da altı kıtaya yayılmış eğitim yerleşkeleri ile yarım asırdan fazladır eğitim dünyasını yönlendiren English Box, kurduğu bu eşsiz eğitim ağı olan my.English Box ile yalnızca kendi öğrencilerine hizmet etmekle kalmamış aynı zamanda prestijli üniversitelere de bu eğitim platformundan faydalanma olanağı sunmuştur. Dünya’nın en önde gelen üniversiteleri ve eğitim kurumları my.English Box prtalı ile eğitimlerine değer katmaktadır.

English Box Türkiye İle Online İngilizce

English Box Türkiye’de yabancı dil eğitimi almak isteyen on binlerce öğrenciye de çağdaş ve özgün eğitim fırsatlarını sunmak adına İstanbul Bakırköy’de yeni bir yerleşke açmıştır. Bu yerleşke ile Bakırköy, genel İngilizce eğitimi yanında ulusal ve uluslar arası sınavlarda yetkin hizmet verebilecek donanımda bir yabancı dil eğitimi kurumuna sahip olmuştur. Marka adlarının değişip sistemlerin aynı kaldığı ve bu sebeple başarıdan uzak pek çok kurumun aksine English Box Bakırköy; bağlı olduğu markanın ve partner kuruluşu IDP’nin kendini kanıtlamış, sistem kurucu ünvanı ile gücüne güç katmaktadır.

Ezberden uzak, bireyselleştirilmiş eğitim planlamaları; geçerliği her ülkede bilinen IELTS sınav merkezi olması ve buna ek olarak IDP onaylı eğitmenleri ile Türkiye’de sınav merkezi olmasının yanında eğitim verme hakkına da sahip tek kurum olarak diğer tüm kurumlardan ayrılmaktadır.

Pandemi elbette birçok noktada hayatımızda değişikliğe gitmemize neden olmuştur ancak bu kaliteli bir eğitimden mahrum kalınması için bir sebep teşkil etmemektedir. English Box Bakırköy sahip olduğu alt yapı ve online ağ ile yüz yüze ingilizce eğitimlere ara verilen şu günlerde de çözüm önerilerini ortaya koymuştur. Eğitimlerine de eksiksiz devam etmektedir. 

Online İngilizce Verimlik İçin Sınırsız Kaynak

Sahip olduğu my.English Box eğitim platformuyla öğrencilerine yalnızca sınırsız kaynak olanağı sağlamakla kalmaz, bunun yanında onların eğitim gelişimini de takip eder. Kur bazlı bir eğitimin zaman ve maddi kayıp yarattığı, öğrenmenin bireysel yeteneklere bağlı olduğu, her bireyin de farklı öğrenme şekillerine sahip olduğu ilkeleri ile hareket eden English Box, öğrencilerine benzersiz bir rehberlik, destek ve motivasyon sunar. Kişisel eksiklerin doğru materyaller ile en iyi şekilde öğrenmeleri hedeflenir ve günümüz dünyasında öğrenme ortamlarının sınıfla sınırlandırılmaması gerektiğinin altını çizer.

My English Box Online İngilizce
Online İngilizce Kaynaklar

English Box CEFR sisteminin de kurucularından, İngiltere’de en iyi dil okulu seçilmiş IDP partner kuruluşu olarak Bakırköy yerleşkesi ile dil öğrenimine Türkiye için de yeni bir soluk getirmiştir. Dil öğrenimi bir ders olarak görülmemeli, iletişim aracı olarak algılanmalıdır. English Box Bakırköy’de eğitim alan her öğrenci bu benzersiz deneyim ile dil öğrenimini bir sorun gibi görmekten vazgeçecek ve dijital çağın yeterliklerinden faydalanarak en iyi olanaklarla buna kavuşacaktır.

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim