Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı

Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı 2013 yılından beri yapılmaktadır. Avrupa Birliği kuralları gereği Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde geçici oturum izni almak ve ister evli ister nişanlı olsun hayatındaki kişi ile Hollanda ve Hollandaca ana dili konuşulan ülkelerde yaşamak isteyenler için bu sınav zorunludur. Bu sınava girebilmek için en az 21 yaşında olmak gerekir. 

English Box Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı

English Box yerleşkeleri genel Hollandaca eğitiminin yanı sıra Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı için de öğrencilerini hazırlamaktadır. English Box kurumlarında birebir eğitim ile ister yüz yüze ister online olarak eğitim verilmekte ve konsolosluğa yapılacak başvuru öncesinde öğrencilerin geçer not alabilecek yetkinliğe gelmesini sağlamaktadır. Flemenkçe Kursu, ana dili Hollandaca olan ya da uzun yıllar ana dili Hollandaca olan ülkelerde yaşamış profesyonel eğitmenler eşliğinde verilir. Sınava başvurmak isteyen adaylar, kendileri için uygun olan gün ve saatlere göre programlanmış eğitim ile en kısa sürede ve en etkili şekilde mülakata hazırlanırlar.

English Box Rehberliği ile Hollandaca Aile Birleşimi

English Box yerleşkeleri sahip oldukları eğitim kalitesinin yanı sıra verdikleri profesyonel rehberlik ile de sürecin başından sonuna kadar öğrencilerinin yanında olur. Süreç hakkında gereken tüm bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri, alanında uzman eğitmenleri ve eğitim danışmanları ile gerçekleştirir. 

hollanda aile birlesimi
Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı Eğitimi

Hollanda Uyum Sınavı için adayların öncelikle Türkiye’de bulunan Hollanda Başkonsolosluğu’na ya da Hollanda Büyükelçiliği’ne başvuruda bulunmaları gerekir. MVV adı verilen oturum izni başvurusu olmadan adaylar, aile birleşimi sınavına kabul edilmemektedir.

Hollanda Aile Birleşimi Sınav İçeriği

English Box yerleşkelerinde verilen Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı hem yüz yüze hem online olarak gerçekleştirilirken eğitim müfredatında bir değişiklik olmamaktadır. Adayların, temel seviyede kendini tanıtma, iletişim kurma, adres sorma gibi konuşmalar yapabilmesi beklenir. Alışverişte fiyat sorma, temel kelimeleri bilme, sosyal hayat içinde Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde hayatını geçirebilme amaçlanır. 

English Box yerleşkelerinde teorik ve pratik eğitimler bir arada verilir. Sınav hazırlığındaki öğrencilere deneme amaçlı mülakatlar yapılarak öğrencilerin deneyim kazanması ve heyecanlarını yenmeleri ve sınava hazır olmaları sağlanır. 

Siz de sevdiğiniz insanla Hollanda’da ya da Hollandacanın konuşulduğu ülkelerde bir hayat kurmayı planlıyorsanız English Box yerleşkelerinde Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı için eğitim alabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda, mümkün olan en iyi şekilde eğitiminizi tamamlayabilir ve MVV oturum izni için gerekli sınav belgesine sahip olabilirsiniz.

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim