Bakırköy IELTS Kursu ve Başvuru

Bakırköy IELTS Kursu

IELTS İngilizce dil bilgisini iş ve eğitim alanında profesyonel olarak kullanmak isteyen herkesin girmesi gereken çok önemli bir sınavdır. Bakırköy IELTS Kursu English Box olarak bu eksikliği gidermek için hizmet vermekteyiz. İngilizcenin ana dil olarak kullanıldığı, ya da ikinci dil olarak istendiği tüm ülkelerde IELTS önemli bir kanıt olarak sunulur..

IELTS ile sahip olduğunuz İngilizce dil seviyesi ölçülmektedir. Hangi seviyede bir İngilizceye sahip olduğunuzu değerlendirmek üzere belirli dönemlerde IELTS sınavları yapılmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerinde kabul gören bu sınav aynı zamanda uluslararası bir geçerliliğe sahiptir.

IDP Türkiye Kurumları tarafından yapılan IELTS sınavlarına hazırlık süreci sizler için hem zorlayıcı hem de oldukça önemli süreçlerdir. Her ne kadar okullarınızda İngilizce dil eğitimi almış olsanız da bu sizleri için yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda IELTS sınav formatına adaptasyon gerekecektir. Tüm bu süreçlerde dışarıdan bir destek alıyor olmanız ve bu alanda köklü ve kaliteli bir kurs merkezi aracılığı ile IELTS sınavına hazırlanıyor olmanız çok önemli olacaktır.

Bakırköy IELTS Kursu olarak English Box kurs merkezine ulaşabilirsiniz. 1968 yılından bu yana Avrupa Konseyi Dil Danışmanlığını yapan ilk ve tek kurum olan English Box aynı zamanda Avrupa’nın ilk özel dil okuludur. Bakırköy semtinde yer alan Türkiye şubesi ile bugün binlerce öğrenci için çok güzel kapılar açmaktadır. Her zaman sunmuş olduğu en etkin eğitim yöntemleri sayesinde sizlerin IELTS sınavlarında çok iyi başarılar elde etmenizi sağlamaktadır. Becerilerinizi etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayan eğitim programları aracılığı ile sizlere % 100 başarı garantisi sunmaktadır.

Doğru IELTS Kursu Nasıl Seçilir?

IELTS Sınavları ve Başvuru

Abd, Yeni Zelanda, İrlanda, Birleşik Krallık, Kanada ve daha birçok Avrupa ülkesinde eğitim görmek istiyorsanız ya da bu ülkelerden birinde işe girmek istiyorsanız bunun için sağlamanız gereken ilk şart IELTS sınavından alacağınız iyi bir puan olmalıdır. Tüm dünyada en geçerli dil olan İngilizcenin belirli bir seviye üzerinde kullanılıyor olması gerekmektedir. Ve bugün dünyada birçok eğitim kurumu, profesyonel kurum, hükümet kurumları gibi yerler ancak IELTS notu ile alımlar yapmaktadır. Genele bakıldığında aslında 150den fazla ülkede hizmet ve eğitim veren 10 binin üzerinde kurum IELTS sınavını tanımaktadır.

IELTS sınavları iki farklı türde yapılmaktadır. Akademik ve genel eğitim olarak yapılan bu aşamalarda sizlerin IELTS notunu neden talep ettiğiniz önemli olmaktadır. Eğer İngilizcenin ana dil olarak konuşulduğu bir ülkede eğitim almak istiyorsanız Akademik IELTS alanında ilerlemelisiniz. IELTS akademik sınavlara girmeli ve buradan elde ettiğiniz puanlarla eğitim kurumlarına başvuru yapmalısınız. Eğer İngilizcenin ana dil ya da ikinci dil olarak konuşulduğu bir ülkede işe girmek için bir hazırlık yapmak istiyorsanız bunun için IELTS Genel Sınav sürecine hazırlanmalısınız. Ve gireceğiniz IELTS Genel Sınavından aldığınız puan ile gerekli başvurularınızı yapabilirsiniz.   

Bakırköy English Box IELTS Kursu

Birçok farklı ülkede IELTS eğitim hizmeti sunan English Box Kurumu ülkemizde Bakırköy şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. 1968 yılında kurulan ve o günden bu ayan tüm dünyada en etki IELTS kursu olarak bilinen merkez aynı zamanda CEFR ölçütlerin yaratan ve onları geliştiren özel bir kurumdur. CEFR sizlere sunulan dil eğitimlerinin verildiği bir standarttır. Bu standarta uygun olarak hazırlanan tüm eğitimlerden her zaman en yüksek başarılar elde edilmektedir. Ve bu sistem 1991 yılından bu yana English Box Kurumu tarafından oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Bugün ise 21. Yüzyıl İngilizce öğrenme ve öğretme çözümleri konusunda her zaman global yaklaşımlarla sürece devam edilmektedir.

Bakırköy English Box kurumu ayrıca IELTS IDP Test Yerleşkesi hizmet vermektedir.

English Box olarak bizler tüm öğrencilerimizle özel olarak ilgilenen, onların hayatındaki bu önemli süreçte hep en iyi başarıları elde etmesi için çalışan bir kurumuz. Yeni çağın getirdiği tüm yenilikleri ve gereklilikleri de dikkate alarak dijital online kampüs ile harmanlanmış bir eğitim sistemi ile öğrencilerin becerilerini en iyi şekilde uygulamalarını ve kullanmalarını hedefliyoruz. Eğitim sürecimizde hem yüz yüze hem de online eğitimlerimizde öğrencilerimizin gelişim takibini düzenli olarak yapıyor ve onların ihtiyaçlarına göre özel olarak kişiselleştirmiş olduğumuz ders planları ile yolumuza devam ediyoruz. CEFr ile zaten standartlaştırılmış olduğumuz eğitimlerimiz, öğrencilerimiz nerede olursa olsun, onlara verilmektedir. Her öğrenci kendi seviyesinde bir sınıfta eğitime başlamakta ve her ilerleyişinde değerlendirmeye göre yerini almaktadır.     

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim