IELTS Speaking Kursu

IELTS Speaking Kursu

IELTS bugün tüm dünyada geçerliliği olan bir İngilizce dil sınav sistemidir. Ana dil olarak İngilizce konuşa ya da ikinci dil olarak İngilizce kullanan tüm ülkelerde eğitim kurumlarına girebilmek veya bazı özel ve kamu kurumlarında işe başlayabilmek için sizlerden IELTS dil puanı istenmektedir. IELTS Speaking puanı da bu 4 puandan biridir. 140tan fazla ülkede 10 binin üzerinden kurum IELTS sınavını tanımakta ve ondan alınan puanlara göre alımlar yapmaktadır.

IELTS sınavı kendi içinde iki farklı türde yapılmaktadır. Akademik sınav ve genel sınav olmak üzere hazırlanan sınavlarda ihtiyacınız olan hangisiyse o yönde bir eğitim almalı ve o sınavlara girmelisiniz. Eğer eğitim alanında bir IELTS puanına ihtiyacınız varsa bunun için akademik sınav başvuru yapmalısınız. Eğer bir iş için başvuruda gerekli ise bunun, için genel sınav başvurusu yapmalısınız.

Yine IELTS sınavı 4 farklı beceri üzerine hazırlanmış olan bir görev tabanına sahiptir. Sizlerin İngilizce alanında hangi seviyede olduğunuz belirlenirken dinleme, okuma, yazma ve konuşma alanlarında ayrı ayrı puanlamalar yapılmaktadır. Her bir beceriniz 1 ila 9 puan arasında değerlendirilmektedir. Ve bu 4 ayrı beceri için almış olduğunuz puanların ortalaması gereçli olan IELTS puanınızdır. 

Eğer IELTS sınavında iyi bir puan almak istiyorsanız 4 farklı beceri üzerinde etkin bir bilgiye sahip olmalısınız. IELTS sınavı için okullarda almış olduğunuz İngilizce eğitimler sizler için yeterli olmayacaktır. Bu süreçte iyi bir kurs merkezinden IELTS üzerine bir eğitim desteği alıyor olmanız hem daha iyi bir İngilizce seviyesine sahip olmanıza, hem de sınav formatı hakkında iyi derecede bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

IELTS Speaking Kursu için sizleri Bakırköy English Box kurumumuza bekliyoruz. Kurum olarak Avrupa’nın en köklü ve en iyi IELTS kurs merkezi olarak 1968 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Tüm dünyada birçok farklı şube ile hizmet veren merkezimiz ülkemizde Bakırköy IELTS şubesi ile sizlerin yanındadır.  

English Box IELTS Speaking Kurs İçeriği

İngilizce dili 4 ana bölümden oluşmaktadır. Reading, listening, writing ve speaking olarak ele alınan bu dört ana bölümde speaking yani konuşma bölümü oldukça önemli bir yer tutmaktadır. 

Bakırköy English Box IELTS eğitim kurumumuzda bu sınava hazırlanan tüm öğrencilerimiz için speaking eğitimi verilmektedir. Bu eğitimin ilk amacı İngilizce telaffuz desteği sunmaktır. Bu eğitim esnasında kurs öğrencilerimizin temel konuşma eksiklikleri giderilmektedir. Bunun yanında İngilizce konuşmalarda sık geçen ifadeler ve kelimeler işlenmektedir. Böylece teorikte öğrenilmiş olan İngilizce bilgilerin pratik kısmı da tamamlanmış olur. Çünkü İngilizce konuşma sürecinde pratiklik çok önemlidir. 

Bakırköy English Box IELTS spekaing eğitimlerimizde belirli aralıklarla speaking denemeleri yapılmaktadır. Sınıf içi toplu olarak ve özel olarak yapılan bu denemeler öğrencilerimizin sınava en iyi şekilde hazır olmalarını sağlamaktadır.

Bakırköy English Box IELTS speaking eğitimlerini alan tüm öğrencilerimiz artık hem İngilizce konuşma pratiği olarak hem de speaking sınav formatı olarak her alanda girecekleri sınava hazır olurlar. Verilen birebir ve sesli eğitimler ve yapılan deneme sınavları öğrencilerin yüksek başarı elde etmelerini sağlamaktadır. 

IELTS İle 4 Farklı Beceri Ölçümlemesi

Bugün tüm dünyada en geçerli dil olan İngilizce konusunda profesyonel düzeyde bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız ve bu dili yeterli düzeyde konuşabilmek istiyorsanız bunun için IELTS sınavından yeterli puanlamayı almalısınız. Yabancı ülkelerde alacağınız eğitimler veya yapacağınız iş başvurularında tüm dünyada geçerliliği olan IELTS sınav puanları sizlerin bu alandaki başarısını göstermektedir.

Bakırköy English Box IELTS eğitim kurumu Avrupa’nın en büyük eğitim kurumu olarak bilinmektedir. Aynı zamanda yine tüm dünyada geçerliliği bulunan CEFR standartlarını yaratan ve geliştiren tek kurumdur. Tüm dünyada eğitim hizmeti veren tüm şubelerinde CEFR standartlarında, dijital eğitim ortamlarını da etkin şekilde sistemine dahil ederek öğrenme ve öğretme alanında global çözümlerle her bir öğrencisi için % 100 başarı şansı sunmaktadır.   

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim