IELTS Writing Kursu

IELTS Writing

İngilizce çok kapsamlı ve içerisinde farklı bazı becerileri barındıran çok kapsamlı bir dildir. Bugün tüm dünya üzerinden en etkin ve en çok kullanılan dil olan İngilizce birçok ülkede ana dil, birçok ülkede de ikinci dil olarak tercih edilmektedir. Sizlerde yabancı bir ülkede eğitim almak istiyorsanız ya da yabancı bir ülkeye iş başvurusu yapmak istiyorsanız ve bu ülkeler İngilizceyi ana dil ya da yardımcı dil olarak kullanıyorsa, çok iyi düzeyde İngilizce biliyor olmanız talep edilecektir. Bunu ölçümlemenin ve İngilizce seviyenizi belirlemenin en global ve en geçerli yöntemi ise IELTS sınavından alacağınız puanlama olacaktır. IELTS sınav puanınıza göre istediğiniz okullarda eğitim alabilir ya da iş başvurularında bulunabilirsiniz.

IELTS sınavı iki farklı türde yapılmaktadır. Genel sınav ve akademik sınav olarak yapılan IELTS sınavlarında sizleri 4 farklı beceri üzerine sınava almaktadırlar. Bu dört farklı becerinin her birinde 1 ile 9 arasında bir puanlama yapılmakta ve aldığınız tüm beceri puanlarınızın ortalaması olarak ta IELTS puanınız belirlenmektedir. 

IELTS sınavında karşınıza çıkan 4 farklı beceri İngilizcenin ana temelleri olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarıdır. Tüm bu alanlarda etkin bir başarı elde edebilmek için bir kurs merkezinden destek alıyor olmanız çok önemlidir.

Bakırköy English Box IELTS eğitim kurumu olarak bizler 1968 yılından bu yana eğitimin en köklü yapı taşlarından birisi olarak çalışıyoruz. Farklı birçok ülkede var olan şubelerimizle IELTS alanında on binlerce başarılı öğrenci yetiştiriyoruz.  Avrupa’nın en eski dil kursu olan merkezimiz tüm dünyada geçerliliğe sahip bir sertifika sistemine sahiptir. Bu nedenle IELTS gibi vizyonel bir alanda başarılı olmak istiyorsanız sistemin ilk kurucularından olan kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

IELTS writing kursu alanında sizlere dünya standartlarında bir eğitim verilmektedir. Eğitim ve iş yaşamında writing yani yazma alanında sahip olduğunuz etkin başarı işinizi hep bir adım daha kolaylaştıracaktır. Bakırköy English Box merkezimiz aracılığı ile verilen writing eğitimlerinde performansınızı artırmak için sizlere özel teknik ve stratejiler öğretilmektedir. 

Bakırköy IELTS Writing Kursu

IELTS kursları yurtdışında eğitim veya iş hayatı düşünen her birey için çok önemli adımlardır. Çünkü IELTS dünya çapında geçerliliği olan bir sınav sistemidir. Ve bu sınavda alacağınız puanlar tüm Avrupa ülkelerinde kabul görmektedir. 

IELTS sınavlarında başarılı olabilmek için kaliteli ve etkin bir kurs merkezi ile birlikte çalışmak başarı için gerekli olan ilk kuraldır. Bakırköy IELTS kurs merkezlerinden birisi olan English Box kurumumuz Avrupa’nın ilk özel kurs merkezidir. Bu köklü yapı aynı zamanda Avrupa konseyi Dil Danışmanlığını yapan ilk ve tek kurumdur.

Bakırköy IELTS kurs merkezimizde yüz yüze ya da online eğitim ile sizlere özel olarak hazırlanmış olan programlara dahil olabilirsiniz. Eğer eğitim alanında kullanılmak üzere bir IELTS puanına ihtiyacınız varsa akademik sınava girmeli, eğer iş hayatınız için gerekli bir IELTS puanı varsa bunun için de genel sınav hazırlığı yapmalısınız. Her iki alan içinde sizler için özel öğrenci programları hazırlanmaktadır. İlk kursa başladığınızda sahip olduğunuz İngilizce seviyenizin değerlendirilmesinin ardından seviyenize en uygun olan sınıfta eğitime başlarsınız. Ardından göstermiş olduğunuz gelişim düzenli olarak takip edilmekte ve sağladığınız gelişimlere göre sizlere özle yol haritaları hazırlanmaktadır

CEFR Standartları

Tüm dünyada birçok şubesi bulunan kurumun ülkemizdeki hizmet ayağı Bakırköy’de yer almaktadır. Tüm kurs merkezlerinde 1991 yılında kendilerinin kurmuş oldukları CEFR standartlarına göre eğitim verilmektedir. CEFR ölçütlerini yaratan ve geliştiren kurum olan English Box tüm şubelerde en etkin şekilde kullanılmaktadır. Bugün dijital online kampüs ile harmanlanmış olan eğitim sistemi en geçerli yöntemlerden birisi olarak bilinmektedir. Tüm dünyada büyük ilgi ve kabul gören CEFR standartları her zaman % 100 başarılı öğrencilerin yetiştirilmesini sağlayan bir eğitim sistemidir. Ve ülkemizde Bakırköy English Box IELTS kurs merkezinde uygulanmaktadır.  

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim