/

IELTS Hazırlık Kursu Fiyatları

Yazı İçeriği

İster yetişkin bir birey isterse ergenlik çağındaki bir çocuk olsun İngilizce öğrenmek zamanımızın şartlarında elzem haline gelmiştir. Özellikle de yurt dışına çıkmayı hedefleyen ve yurt dışında okumayı hedefleyen bireylerin başvurdukları sınav IELTS olarak karşımıza çıkıyor. Bu sınava sadece öğrenciler değil banka mensupları, terfi almak isteyen çalışanlar, yurt dışına vize almak isteyenler başvurabiliyor. Sizler de IELTS sınavından yüksek puan almayı hedeflediyseniz ve bir kursa gitmeye karar verdiyseniz bu kurstan alacağınız hizmetin elbette ki bir bedeli olacaktır. Ancak piyasadaki astronomik rakamlarla çalışan işletmeler para tuzağı olarak karşınıza çıkabiliyor. Verdikleri eğitimse almış oldukları bedeli karşılamak şöyle dursun zaman kaybından başka bir işe yaramıyor. IELTS kursu fiyatları bekleneni karşılayamıyor. 

Biz English Box olarak İngilizce öğreniminde insanların ihtiyaçlarına cevap olacak şekilde bir hizmet kalitesini garanti etmekteyiz ve paranızın çar çur olmasının önüne geçmek adına sizinle sürekli sürecin başından sonuna kadar iletişim halinde oluyoruz. Bizler bize kayıt yaptıran öğrencilerimizi müşteri gözüyle değil, misafir olarak görmekteyiz ve tüm misafirperverliğimizle İngilizce adına hedeflediğiniz ne varsa onu gerçekleştirmek için canla başla bütün ekip olarak çalışıyoruz. 

Birkaç yıllık geçmişe sahip kurumların IELTS kursu ücretleri noktasında ibreyi yukarıya çekerek gerekli hizmeti vermiyor oluşu ne yazık ki öğrencilerin karşılaşabildiği üzüntü verici durumlar arasındadır. Yola çıktığımız günden bugüne edindiğimiz 30 yılı aşkın tecrübemiz ile sizi sınav mantığına alıştırarak farklı düşünce yolları geliştirmenizi sağlıyor, farklı bakış açıları kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Sınav mantığının oturtulması ve sınav odaklı düşünme çalışmaları yapıyoruz. Derslerimizi buna göre ayarlıyoruz. Bire bir eğitimlerle eksiklerinizin üzerine giderek kapanmasını sağlıyoruz. Anlamadığınız yerlerde soru sormayı teşvik ederek sizleri cesaretlendiriyoruz. Her geçen gün giderek daha fazla gelişmiş ve ilerlemiş olarak hedefe sağlam adımlarla yaklaşmanıza yardımcı olmaktayız. Hedefiniz IELTS ise biz buradayız, ya siz? 

%100 Verimlilik İçin English Box Online İngilizce Eğitimi

English Box ile IELTS Kursu Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Bu cümleyi kuran yüzlerce öğrencimizin arasına girmek istemez misiniz? Sektörde rekabet kabul etmez bir farkla IELTS sınavına hazırlanmada öncü olan kurumumuz sizler için şu zor günler geçirdiğimiz Corona döneminde de eğitimlerine devam ediyor. Online ya da kursa gelerek katılabileceğiniz dersler sayesinde hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirme fırsatı sunuyor. English Box’da ielts fiyatları hesaplanırken performansınız göz önünde bulundurulur.

Uluslararası İngilizce Test Sınav Sistemi açılımına sahip olan bu sınavda başarılı olmak English Box ile artık zor değil. Siz de IELTS hayallerinize artık bir yön vermek ve bu alanda ilerlemek istiyorsanız başvuracağınız en iyi adresin biz olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sınavın uygulayıcısı olarak sınava en yakın denemeleri yapmaktayız ve sınav günü geldiğinde sizlerin bilindik sorularla rahat bir sınav geçirmeniz adına eksiklerinize odaklanıyoruz. Yıllardır bitmek bilmeyen öğretmeyi öğrenme aşkımız neticesinde edindiğimiz tecrübelerimizle “Siz değerli öğrencilerimize nasıl daha faydalı oluruz?” misyonunu yüklenerek yüzlerce öğrencimize başarı merdivenlerini tırmandırdık ve tırmandırmaya devam ediyoruz. 

Biz öğrencilerimizi ailemize dahil oldukları andan itibaren sadece İngilizce konusunda değil rehberlik anlamında da destekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki hayat sadece sorulardan ibaret değildir ve psikolojik olarak insanların desteklenmeye ihtiyacı olabilir.  Her türlü psikolojik desteği uzman rehber hocalarımız ile gerçekleştiriyoruz ve sizin sosyal yaşamda da aktif rol oynayabilmeniz adına etkinlikler düzenliyoruz. Yani kısacası multidisipliner anlayışla tek yönlü bir eğitimden ziyade çok yönlü bir eğitim ve öğrenim vermeye çabalıyoruz. 

Şayet sizler de IELTS sınavını başarıyla tamamlama yolunda kendinize garanti bir yoldaş ve rehber arıyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz, fiyatlar ve eğitimle ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu yolculukta İngilizce öğrenmeye hevesli olan tüm öğrencilere hayat boyu başarılar diler, sınavlardan iyi puanlar almalarını temenni ederiz. 

Doğru IELTS Kursu Nasıl Seçilir?