Nasıl İngilizce Konuşabilirim – 2

Nasıl İngilizce Konuşabilirim

2. Bölüm

Anlıyorum ama Konuşamıyorum!

Dil öğrenmeye çalışan pek çok kişiden duymuşsunuzdur, anlıyorum ama konuşamıyorum cümlesini. Herkes bu cümleyi kurmaya devam ederken siz ana dil seviyesinde İngilizce konuşmak istemez misiniz? Şimdi ezberlerinizi bozacak, alışkanlıklarınızı değiştirecek ve İngilizce öğrenmeyi hayal olmaktan çıkartacak bir kurumla karşı karşıyasınız. English Box, yetmiş yılı aşkın deneyimiyle ve altı kıtada başarıyla sürdürdüğü eğitim sistemiyle şimdi Türkiye’de. Bakırköy yerleşkesinde öğrencilerine geleneksel eğitim kalıplarının çok ötesinde bir dil becerisi geliştirme olanağı sunan English Box, aynı zamanda Avrupa’nın ilk dil okulu olmaz özelliğine de sahip.

English Box kurumunun diğer dil okullarından farkı nedir?

English Box dijital çağa ayak uydurur. İngilizcenin iletişim aracı olarak önemini bili ve buna göre hareket eder. Ezbercilikten uzak sistemi ile dilin yaşanarak öğrenilmesini sağlar. Öğrencilerini İngilizceye maruz bırakır. Eğitim portalı my.English Box ile yüzlerce kaynağı öğrencilerinin açık, sınırsız erişimine sunar. IDP ile iş birliği sayesinde öğrenciler; IELTS sınav gözetmeni olan, yetkin eğitmenlerle çalışma fırsatı bulur. Performans bazlı eğitim sistemi ile öğrencinin başarısıyla doğru orantılı bir zaman dengesi sunar. Genel İngilizce, IELTS sınav hazırlığı ve resmi sınav yetkilisi olma özelliğiyle Türkiye’de tek kurumdur.

English Box ile İngilizce konuşabilecek miyim?

Eğitimin ilk aşamasından son noktasına kadar bireyselleştirilmiş rehberlik anlayışıyla hareket eden English Box Bakırköy yerleşkesinde her öğrenci için farklı bir eğitim reçetesi hazırlanır. Gelişimleri takip edilir. Öğrenciler ihtiyaç duydukları, eksik hissettikleri her noktada desteklenir. Gerek sınıf eğitimlerine katılanlar gerekse birebir özel ders alan tüm öğrenciler aktivite derslerinden de ücretsiz faydalanma hakkına sahiptirler. Daha çok pratik, daha hızlı öğrenme ilkesi ile hareket eden English Box; öğrenmenin yalnız sınıf ortamında gerçekleşmeyeceğini bildiğinden öğrencilerini 7/24 İngilizce öğrenimiyle baş başa bırakır. Dünyanın en büyük kütüphanesi my.English Box platformunun tüm kaynaklarını öğrencilerinin hizmetine sunar.

İyi Bir İngilizce Kursu Nasıl Anlaşılır

Dili kullanmak, öğrenmenin aslolan gerekliliğidir. Türkiye’de başka hiçbir dil okulu öğrencilerine bu denli yoğun bir dil kullanım olanağı sağlamamaktadır. Yalnızca gramer öğretimi ile yıllar boyu öğrencilerin ezberci anlayışta boşa para ve zaman harcadığı bir sistemi; English Box, baştan aşağı değiştirmek gerektiği bilinciyle hareket eder.

English Box öğrencilerinden İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum cümlesi duyulmaz çünkü bir yetkinlikte daha az beceri gösteren öğrenci o yetkinlik alanında gelişime yönlendirilir. Ortalama becerilerin yeterli sayılmasına müsaade edilmez. Beceriler üst basamaklara taşınmadan var olan seviye geçilmez. Beceriler kazanıldığı takdirde de önceden planlanmış belli zaman dilimlerinde öğrenciler boşa bekletilmez. Okuyacak, yazacak, dinleyecek, anlayacak ve ana dil seviyesinde konuşacaksınız. Yeter ki alanında uzman bir kadroya sahip, uluslar arası arenada adını duyurmuş English Box ile yola çıkın.

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim