English Box IELTS Kursu

Eurocenters IELTS Eğitimi

Kendiniz ve geleceğiniz için dünya çapında etkinliği olan bir IELTS kurs merkezi arıyorsanız English Box IELTS Kursu ile tanışabilirsiniz. Çünkü IELTS sınavlarına hazırlık aşamasında birlikte yol alacağınız kurs merkezinin vizyonu ve eğitim içeriği sizler için çok önemli bir nokta olacaktır. Eğer başarılı ve köklü bir kurum ile birlikte bu sürece hazırlanırsanız başarı sizler için kaçınılmaz olacaktır. Bunun için Avrupa’nın en köklü ve en eski özel dil kurs merkezi olan English Box bu alanda sizlere eşlik edebilecek en başarı dil kursu olarak bilinmektedir.

Eurocenters kurumu 1968 yılında kurulmuştur. Bu kurum Avrupa’nın ilk özel dil kursu olarak hizmete başlamıştır. Bugün tüm dünyada farklı şubeleri ile birlikte on binlerce öğrenciyi, en başarılı şekilde IELTS sınavlarına hazırlamaktadır. Ülkemizde de Bakırköy’de yer alan şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir. 

Avrupa’nın en iyi dil okulu olan English Box İstanbul’un merkezinde yer alan konumu ile ve 70 yılı aşan deneyimi ile sizleri IELTS sürecine en iyi şekilde hazırlamaktadır. Sizlerde kurumumuza gelebilir ve bu alanda sizlere nasıl % 100 başarı garantisi sunduğumuzu detaylı olarak öğrenebilirsiniz. 

English Box Eğitim Sistemi

English Box IELTS Kursu çok köklü bir eğitim kurumudur. Bugün tüm dünyada geçerliliği bulunan CEFR ölçütlerini yaratan ve geliştiren kurum olarak ta tanınmaktadır. Avrupa Konseyi Dil Danışmanlığı yapan ilk ve tek kurum olma özelliğini de taşıyan kurumumuz sizlere İngilizce öğrenme ve öğretme konusunda global çözümler sunmaktadır.

English Box kurumumuzda her bir öğrenci için özel bir eğitim planlaması yapılmaktadır. Çünkü her bir bireyin öğrenme şekilleri ve eğilimleri farklıdır. Herkesin kendine ait farklı ihtiyaçları söz konusudur. Kurum olarak bizler tüm öğrencilerimizin İngilizce eğitimleri boyunca sadece tek bir kaynak üzerinden değindirilmelerini yanlış buluyoruz. Bunun için onları birden fazla kaynakla my.English Box sistemini kullanarak geliştirmeyi hedefliyoruz. Böylece tüm öğrencilerimiz tek bir yöntem yerine farklı kullanım şekilleri ve çeşitliliği ile dil gelişimini en iyi şekilde performans bazlı olarak tamamlıyorlar. 

English Box IELTS Kursu eğitim sistemimiz içerisinde öğrencilerimiz İngilizce alanında binlerce farklı alıştırma kaynağına kolaylıkla erişim sağlayabilmektedir. Almış oldukları eğitimin kendilerinde ne tür bir gelişim süreci gösterdiğini eğitimcilerimizin en az iki haftada bir yapmış oldukları değerlendirme seanslarında ölçülmektedir. Birebir olarak yapılan bu seanslar sonucunda yapılan geri bildirimler her bir öğrencinin kendinde var olan eksikliği en iyi şekilde görmesini ve bu alanda gelişimi yönünde adımlar atılmasını sağlamaktadır. Bu aslında her bir öğrenci için verilen özel ve birebir rehberlik hizmetidir. 

English Box CERF Ölçümlemesi

CEFR ölçümlemesi ilk olarak 1991 yılında English Box kurumumu tarafından yaratılan ve geliştirilen bir uygulamadır. Bugün İngilizcenin geçerli olduğu tüm ülkelerde kullanılan en etkin seviyelendirme yöntemi olarak bilinmektedir. Seviye belirleme çalışmalarının bir standarda bağlanmasını saplayan bu sistem sizin İngilizce dilini ne kadar iyi konuşup anladığınızı ölçümlemektedir. Böylece alacağınız eğitimlere nereden başlayacağınız ve eğitim süresince ne kadar gelişim göstermiş olduğunuz CEFR yöntemleri ile çok kolay sonuçlandırılmaktadır.

Yapılan CEFR ölçümlemelerinde sizlere bir çerçeve sunulmaktadır. Bu çerçevede dört farklı becerinin ( okuma, yazma, konuşma, dinleme) A1 ve C2 arasında ortaya konması sağlanır. CEFR ortak bir referans düzeyidir. Bu düzey sayesinde tüm eğitimciler hedef ve amaçlarını daha iyi anlayabilmekte ve belirleyebilmektedir. Böylece kurumumuzda dil eğitimi alan tüm öğrenciler kendi seviyeleri hakkında bilgi sahibi olabilirler. 

Bakırköy English Box IELTS kurs merkezi olarak bizler de eğitim sistemimizde CEFR standartlarına göre planlamalar yapıyoruz. Kursa başladığınızda seviyenizi ölçümlüyor ve buna göre size özel bir eğitim planı hazırlıyoruz. 

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim