IELTS Özel Ders

English Box, IDP ile yaptığı ortaklık ile IELTS sınavını gerçekleştirme yeterliliği bulunan ve aynı zamanda IELTS eğitimini verebilme izniyle Türkiye’de tercih edebileceğiniz tek kurumdur. Sınıf ortamında verilen ve 24 ders saatinden 96 ders saatine kadar çıkan eğitimlere alternatif olarak bire bir eğitim almak isteyen adaylarımız için özel ders seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

IELTS sınavı bilindiği gibi General IELTS ve Academic IELTS olmak üzere iki modülden oluşur. Her iki modül için de IELTS hazırlığınızı, sınav deneyimli eğitmenlerimizle güvenle tamamlayabilirsiniz. IELTS sınavına özel ders ile hazırlanmak isteyen siz adaylarımızın ders planlamaları; eğitim danışmanlarımız eşliğinde, istediğiniz gün ve saat aralığına göre kişiye özel hazırlanır. English Box Bakırköy yerleşkemizde öğrencilerimize kaliteli eğitimin yanı sıra eğitimin başından sonuna güçlü bir rehberlik ve danışmanlık desteği sunulur. 

Eğitim öncesi yapılacak placement test ile genel İngilizce seviyesi belirlenen sınav adayları B2 seviyesinde çıkmaları halinde IELTS eğitimine başlayabilirler. Aday öğrencinin B1 seviyesinde çıkması durumunda sınıf eğitiminde olduğu gibi öğrencimiz, öncelikle pre-IELTS ön hazırlık programına alınır.

IELTS modülü ister genel ister akademik olsun dört ana dil yetkinliğini ölçen bir sınavdır. Bu sebeple adaylarımızın yalnızca okuma ve yazma alanlarında değil, ayrıca dinleme ve konuşma bölümlerinde de tam anlamıyla donanımlı olmalarını hedefleriz. Bu sebeple eğitmenlerimiz özel ders programı boyunca öğrencilerimize çeşitli yazma, dinleme, okuma ödevleri verir. Hazırlıklı ve hazırlıksız konuşma pratiği yaparak öğrencilerimizi sınavda bulunan her soru tipine hazırlarlar.

Bakırköy IELTS Özel Ders

Bire bir eğitim alan adaylarımız, kendi eğitmenleriyle gerçekleştirdikleri özel derslerin yanı sıra, yerleşkemizdeki aktivite derslerine de katılma hakkına sahiptirler. Böylece kendileri gibi eğitim alan başka öğrencilerle ve kendi eğitmenleri dışında farklı eğitmenlerle de etkileşimde bulunma imkanı yakalarlar. Bunun yanında my.English Box platformumuzdaki yüzlerce kaynaktan faydalanarak gelişimlerini en üst noktaya taşıyabilirler. Eğitmenlerimizin öğrenci sistemine kayıt ettiği gelişim raporları ve tamamlanması beklenen görevler ile de sürekli takip edilen öğrencilerimiz; gelişim gösterdikleri alanları ve iyileştirme gereksinimi duydukları konuları anlık olarak gözlemleyebilme, telafi edebilme, eksiklerini tamamlama şansı elde ederler. IELTS sınavı öncesi örnek sınavlar görme fırsatı da yakalayan adaylarımız, hedef puanlarına ulaşmak için sınav anında kendilerini hazır hissederler. 

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim