2021 İngilizce Kurs Fiyatları Karşılaştırması

Yazı İçeriği

2021 yılının ilk dört ayını da geride bırakmışken İngilizce öğrenmek isteyenler güncel dil kursu fiyatlarını araştırmaya başladılar.  2021 İngilizce kursu fiyatları hakkında bilgi edinebileceğiniz yazımızı okuyarak karar verme sürecinizde sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

İngilizce Kurslarının Fiyat Aralığını Belirleyen Kriterler

Gerek Türkiye’de gerek dünyada İngilizce kurslarının fiyat aralıkları oldukça değişkendir. Çok ucuz kur ücretleri olduğu gibi kur başına üç-dört bin liraya kadar genişleyen bir fiyat yelpazesi bulunmaktadır. Ne var ki İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin fiyatlardan önce dikkat edeceği daha önemli kriterler olduğu atlanmaması gereken bir gerçektir. English Box Bakırköy, İngilizce öğretiminde öğrencilerine kaliteli ve uygun fiyatlı bir eğitim olanağı sunmaktadır.

İngilizce Kurslarında Eğitim ve Fiyat Oranı

İngilizce öğrenmeye karar veren herkes ücretten önce, eğitimi verecek kurumun eğitim kalitesini araştırmalı ve en doğru, en iyi şekilde dil öğrenimini gerçekleştirebilecekleri dil kursunu bulmalılardır. Eğitim müfredatından kullanılan kaynaklara, eğitim uygulamalarından verilen sertifikalara kadar her nokta eğitimin kalitesini ve ücretini belirleyen en önemli kriterlerdir. 

English Box, CEFR sistemi kurucularından olması sebebiyle dünyada geçerliği olan bir eğitim müfredatı ile öğrencilere kaliteli bir İngilizce eğitimi sunmaktadır. Farklı gün ve saatlerde öğrencilerinin taleplerine göre pek çok seçenek sunabilen English Box Bakırköy yerleşkeleri, hem butik sınıf eğitimlerinde hem de birebir derslerde kur eğitiminden ziyade öğrencilerin öğrenme becerilerine göre şekillendirilmiş bir eğitim sunmaktadır. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağladığı eğitimlerle öğrencilerin en iyi şekilde öğrenim görmelerini hedefler. 

İngilizce kurslarındaki en büyük sıkıntılardan biri tek bir kaynak üzerinden gerçekleştirilen eğitimlerdir. Oysa ki English Box yerleşkelerinde my.English Box dijital eğitim platformu ile yüzlerce kaynak ve binlerce egzersiz olanağı sunulur. Böylece İngilizce öğrenimini kalıcı hâle getirmek mümkün olur. English Box yerleşkeleri kaliteli eğitimi ve birebir öğrenci takibinin yanı sıra eğitim sonunda dünyada geçerliği olan sertifikaları ile de İngilizce bilgisinin resmi olarak kanıtlanması sağlanır.  

English Box Dil Kursu Fiyatları

Performansa dayalı eğitimi ile kur sisteminden çok daha sağlıklı bir eğitim planlaması gerçekleştirir. IDP’nin de partner kuruluşu olan English Box, yerleşkelerinde IELTS eğitimi v ermek konusunda IDP’den onaylı, uzman eğitmenler ile eğitim vermektedir. English Box kurumlarını diğer İngilizce dil kurslarından ayıran bir başka önemli nokta da eğitmenlerin my. English Box platformu aracılığıyla anlık öğrenci takibi yapmaları gelmektedir. Böylece eğitim ücreti ile kalite kıyaslaması yapıldığında görülecektir ki English Box yerleşkeleri İngilizce kurs ücretleri kaliteli eğitimine oranla oldukça uygundur.

Siz de 70 yıllık deneyime sahip English Box yerleşkelerinde uzman eğitmenlerden, uluslararası alanda kendini kanıtlamış bir İngilizce eğitimi almak istiyorsanız English Box eğitim danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.