İngilizce Kursu ile Dilinizi Geliştirin

Bakırköy İngilizce kursu, kendi dilimizin dışında, farklı ülkeler ile konuşulan dillerin Türk ve ecnebi hoca ile birlikte, o ülkelerin dil kurallarına göre bize naklen; öğretildiği yerdir.

Dil kursu seçerken, en mühim faktör kursun kalitesidir. Kaliteyi kavramak için o kursun geçmişte, mezun ettiği öğrenciler yani referanslar, konumu, kurstaki eğitim veren öğretmenlerin, eğitim hali ve öğretmenlerin ecnebi şayet kendi anadilinin olması, Türk hoca şayet verdiği dilin eğitimini o ülkede aksanı ile birlikte almış olması gerekir.  Bu kişilerin nitelikli bir dil eğitimi almasını sağlar.

İngilizce Kursu Nedir? Kurs Özellikleri Nelerdir?

7 1

Dil kursundaki yabancı hocaların ve Türk hocaların belli bir eğitim formasyonuna sahip üniversite mezunu olması niteliği artırır. Dil kursundaki ortam dahi çok önemlidir. Kursun çağdaş, temiz, yeterli personele sahip muhatabın ve ilgilinin olması dahi kursun niteliğini belirler. Sınıflardaki eğitim aldığınız vasıta ve gereçlerin yeni olması, kullanılan her çeşitli uygulama ve kitapçığın Lisanslı olması, her ders nihayetinde öğrenciye not aldırmadan hazır dokümanların verilmesi dil kursunun niteliğini belirler.

Dil kursunda eğitim alırken grup olarak mı yoksa birebir olarak mı ders gibi tercihiniz varsa şayet bu etkenlere göre değişir. Eğer; zamanım yok diyorsanız online bir eğitim almanız gerekir. Kısaca dilediğiniz elverişli vakitlerde uygulama yaptırarak birebir hususi dil eğitimi almanız gereklidir. Zamanı olmayanlar grupla katiyen eğitim alamazlar. Hızlı ve tesirli öğreniminde en etkili yolu budur.

İngilizce Kursu Süreci Nasıl İşliyor?

Grup eğitimi alınacaksa en çok 8 birey olmasına dikkat edilmelidir çünkü fazlası hem eğitim niteliğini hem de size düşen sürenin azalmasına neden olur. Grup eğitiminde, eğitmenin alacağı ücret birey sayısına göre değiştiği için size dil kursu fiyatları daha elverişli yansır. İngilizce kursu fiyatları; fiyat = Dil Kursu fiyatı x saat / öğrencidir. Bu şekilde hesaplanarak belirlenir.

Dil kursunun kullandığı kitaplar yahut metaryeller önemlidir. Güncel tekniklere elverişli kitaplar tercih edilmelidir ve multimedya ile desteklenerek görselleştirilmelidir. Dil kursundaki eğitim danışmanları öğrencilerini devamlı izleyerek sorunları ve aksaklıkları birikmeden gidermesi lazımdır. Eğer öğrenciye alaka gösterilmez ise; bireyler bir vakit sonra devamsızlıklar yapar ve kopabilir. Eğitmenin hali, öğrenip öğrenmediğini birebir sorarak memnuniyet derecesi ölçülmelidir. Firmamız Bakırköy ve çevre ilçelerde hizmet vermektedir.

İngilizce Kursu Özellikleri Nelerdir?

Dil kursunun niteliği eğitim alan öğrencilerin yorum ve önerileri ile gelişebilir. Dil kursunda devamlılık da önemlidir. Kurumun geçmişi ile ilgili uzun yıllardan gelen eğitim deneyimi hocaların, tercihine artı kıymet katar. Dil kursunda genellikle bir eğitime devam eder iken, eğitim aldığınız hoca ile kimyanız tutmayabilir. Bu halde daha evvela bahsetmiş olduğumuz eğitim danışmanları ile iletişime geçilerek hoca değiştirme talebinde bulunabilir. Kurum bunu sağlayabiliyorsa eğitimin niteliği öğrenciye yansıyarak devamlılık sağlayacaktır.

8

Dil kursu bünyesinde pek çok dil verilebilir. Genelde bilindik olan dil eğitimleri İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Çince, Fransızca, Arapça ve Yunancadır. Dil kursu birebir eğitimlerde sürekli kolay ve konuşma merkezli olduğu için konuşma günleri ve aktiviteler yapmasına lüzum kalınmaz fakat grup eğitimi veren kurumlarda niteliği çoğaltmak için konuşma sınıfı ve değişik aktiviteler yapılarak öğrenciye dil öğreniminde katkı sağlayabilir.

Dil kursu öğrencilerin isteklerine göre yurtdışı eğitim danışmanlığı dahi verebilir. Öğrencinin tercihlerine göre yararlı olabilecek uygun yer seçilerek kurumda öğrenmiş olduğu dili dahada ileriye götürmek için yardımcı olurlar. Öğrenci eğitim sürecini yararlı biçimde tamamlamış olur. İşin ticari yönünün beraberinde yararlı danışmanlıklar yaparak referans zinciri oluşturulur bu dahi dil kursunun daha uzun yaşamlı nitelikli ve daha bilindik olmasını sağlar. İlgili firma sizlere en iyi İngilizce kursu hizmetlerini sunmayı başarıyor. Bu hizmetler için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim