English Box ile IELTS Hedeflerine Ulaş

IELTS Hedef Odaklı

Üniversiteyi yurt dışında okuma hayalleriniz mi var? Ya da İngilizcenizi geliştirip uluslararası kabul gören bir sınavla tescillendirmek mi istiyorsunuz? Belki de iş yerinde terfi almak istiyorsunuz. Sebep ne olursa olsun IELTS sınavı yolculuğunuzda sizi hedeflerinize ulaştırabilecek yegâne adres: English Box Bakırköy. 

IELTS hazırlık kapsamında yılların tecrübesine sahip akademik kadrosuyla bu zamana kadar almış olduğunuz İngilizce eğitimi birkaç ay içerisinde çok daha üst seviyelere çıkartacak bir eğitim sistemine sahip olan kursta online ya da sınıf ortamında eğitim görmeniz mümkün. 

IELTS sınavı hakkında yeterli teknik ve teorik bilgiyi size kazandırmayı hedefleyen ve sizin önceliklerinizi kendisinden önde tutan bir anlayışla çalışan English Box ile hayallerinize kucak açın. Sıklıkla IELTS sınavı ayarında tekrarlanan sınav deneyimi ile kendinizi deneyin ve sınava gireceğiniz ana kadar eksikliklerinizi görüp tamamlayın. Böylelikle sınava en hazır halinizle girmeyi başaracaksınız. 

IELTS sınavının yapıldığı kurumlardan biri olan kursumuzda sınava girmeyi tercih ederek kendi evinizdeymişsiniz gibi soruları çözebilir ve istediğiniz puana kavuşabilirsiniz. 

IELTS Sınavına Kimler Girebilir

Uluslararası geçerliliği yüksek bir dil sınavı olan IELTS’e girebilecekler:

  • Yurtdışında üniversite hayali kuran öğrenciler
  • Türkiye’de okudukları bölümde İngilizce hazırlık sınıfını atlamak isteyen öğrenciler
  • Yurt içi ve dışında yüksek lisans ve doktora yapmayı amaçlayan üniversite mezunu adaylar
  • Yurt dışına iş amaçlı gitmek için vize almak isteyen kişiler
  • Banka personelleri

Bunların dışında kendisini İngilizce alanında ispatlamak ve dolgun bir CV elde etmek adına IELTS sınavına girebilir. 

English Box IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

Bu sınava girmeyi kafaya koyduktan sonra araştırmanız gereken hangi kursta bu eğitimi alacağınız olacaktır. Profesyonel bir eğitimi aile sıcaklığında alabilmenizi sağlayan English Box ile IELTS sınavını kazanmak hayal değil. IELTS hazırlık kursları arasında alanında tek geçebileceğiniz ve İstanbul’un en iyi İngilizce hazırlık kursu olan English Box ile hayallerinize koşar adım ilerlemeniz mümkün.

Sadece sınav öncesi eğitimle değil; sınav esnasındaki konforunuzu düşünen ve sınav sonrası rehberlik sürecinde sizin her daim yanınızda bir yoldaş olarak karşınıza çıkacak olan bu aileye girmek için daha neyi bekliyorsunuz? 

Hayalleriniz birer hayal olmaktan çıksın ve gerçeklerinize dönüşsün. 

Sınava hazırlık sınavlarını gerçekleştirdiğiniz bir sınıfta girmek istemez misiniz? English Box sınav uygulayıcısı olarak da tüm donanıma sahiptir. Dersleri gördüğünüz kurs binasında sınava girerek güvendiğiniz ortamda daha yüksek puanlar alma şansı elde edebilirsiniz.

IELTS kursu aramak yerine kurumumuzu arayarak derslerinize bir an evvel başlayıp eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Alanında yetkin, uzman ve yılların tecrübesine sahip bir eğitmen kadrosuyla hizmet vermekte olan English Box ile emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacak ve IELTS sınavında hedeflediğiniz puanı yapabileceksiniz. Gelen her öğrenciyi ailemizden bir parça sayıyor ve öğrenmenin parmak izi kadar özel olduğunun bilinciyle kişiye özel bir öğrenme stili uyguluyoruz. Bire bir derslerle ve haftalık tekrarlar sayesinde her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenilmektedir. Ayrıca IELTS sınavına benzer olarak kurumda ya da uzaktan gerçekleştirilen denemeler sayesinde kendini deneme fırsatı bulman sağlanmakta, eksiklerin için özel programlar hazırlanarak bu alanlar üzerine yoğunlaşılmaktadır. Bu sayede sınava kadar olan süreçte bütün eksiklerin kapanması amaçlanmaktadır. 

İnsana insanca değer veren ve hümanist bir yaklaşımla hareket eden kurumumuz; hedef belirleme, sınavla başa çıkma, kariyer belirleme gibi danışmanlık gerektiren konularda rehberlik hizmetlerine de önem göstermektedir. Öğrencilerin bakış açıları genişletilerek ve aynı zamanda hedeflerinin daha ileri seviyelere taşınmasında yardımcı olunarak o hedeflere nasıl ulaşabilecekleri noktasında rehberlik hizmeti sunulmaktadır. 

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim