İngilizce Eğitimine Kaç Yaşında Başlanmalı?

İngilizce Eğitimi Kaç Yaşında Başlamalı

Bu yazımızda İngilizce öğrenimi kaç yaşında başlamalı, küçük yaşta İngilizce öğrenmenin önemi nedir, English Box Bakırköy yerleşkesinde çocuklar için İngilizce eğitimi nasıldır; ingilizce eğitimine kaç yaşında başlanmalı, gibi sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

İngilizce öğrenimi kaç yaşında başlamalı?

İngilizcenin en önemli iletişim araçlarından biri olduğu muhakkaktır. 21. yüzyılda iletişim hem her zamankinden daha kolay hem de kaçınılmaz olduğu için İngilizce öğrenmek de daha büyük önem kazanmıştır. Yapılan araştırmalara göre, dil öğreniminin henüz anne karnında başladığı ve on yaşa kadar çocukların bütün dilleri ana dil olarak algıladığı anlaşılmaktadır. Ne var ki, 3-10 yaş arasındaki eğitimler de yaş gruplarının öğrenme sistemlerine göre farklılık göstermektedir.

On yaş sonrası ise öğrenilen diller artık beynin ana dil bölümüne eklenmiyor ve bu sebeple öğrenimler için daha büyük bir çaba sarf etmek gerekiyor. English Box İngilizce öğretimindeki bütüncül yaklaşımını yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de sürdürür. English Box Young Learner Programı çerçevesinde farklı yaş gruplarına göre düzenlenmiş, etkinlik ve interaktif eğitim odaklı İngilizce öğrenimi, English Box Bakırköy yerleşkesi ile hayal olmaktan çıkıyor. English Box Bakırköy; birebir eğitim vererek ve her öğrencinin öğrenme deneyiminde, farklı yollar izlenmesi gerektiğinin altını çizerek İngilizceyi ana dil bilinciyle çocuklara kazandırıyor. 

Küçük yaşta İngilizce öğrenmenin önemi nedir?

Biraz önce de bahsettiğimiz üzere on yaşına kadar olan dil öğrenimi beynin ana dil bölümüne aktarılıyor. Böylece doğal bir akış içinde, kolayca kalıcılık sağlanıyor. Çocukların İngilizce öğrenimi işte tam bu noktada daha da büyük önem kazanıyor ve çocukken öğrenilen diller unutulmuyor. Eurocentes my.English Box eğitim portalında yetişkinlerin açık erişimine sunulmuş yüzlerce kaynağın yanı sıra çocuklar için de pek çok kaynak alternatifi ile online bir kütüphane görevi görüyor. 

English Box Bakırköy Yerleşkesinde Çocuklar Nasıl İngilizce Öğrenir?

English Box çatısı altında olmanın farkı ve farkındalığıyla Bakırköy yerleşkesinde İngilizce öğretimi tamamen doğal bir süreç olarak kendini gösterir. Yaş gruplarıyla sınırlı kalmayıp bireyselleştirilmiş eğitim modeliyle her çocuğa ayrı bir eğitim programı çizen ve çocuğun güçlü olduğu öğrenme becerileri üzerine yoğunlaşan English Box Bakırköy İngilizce Kursu yerleşkesi, özellikle Young Learners alanında uzman eğitmenlerle çalışır. Etkinlikler, interaktif çalışmalar ve oyunlarla güçlendirilmiş programı çocukların İngilizceyi bir ders değil, bir sosyalleşme aracı olarak görmesini sağlar. Böylece çocuklar doğal bir gelişimle İngilizceyi belleklerine yerleştirir.

3-6 yaş ile 7-10 yaş grubu çocukların eğitimlerinde de farklı yöntemlere dikkat çeken Young Learner Programı ile English Box Bakırköy yerleşkesi; yüksek memnuniyet oranı, gelişime açık ve yenilikçi duruşu, deneyimli eğitmen kadrosuyla ve 70 yılı aşkın sektörel tecrübesiyle İngiizceyi öğretirken diğer kurumları geride bırakmaktadır.

Okul öncesi çocuklar için dinleme ve konuşma odaklı verdiği eğitimlere ek olarak 7-10 yaş çocuklarda dört temel yetkinlik olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümlerinin her biri için çalışmalar yapar. English Box Bakırköy; İngilizceyi teori odaklı değil, pratik merkezli öğretir ve erken yaşta İngilizce öğrenmiş 21. Yüzyılın Dünya Vatandaşı olmaya hazır çocuklarını yetiştirir.

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim