İstanbul IELTS Kursu

IELTS İngilizceyi ana dil olarak ya da ikinci dil olarak kullanan tüm ülkelerde geçerliliği olan bir seviye belirleme yöntemidir. Düzenli aralıklarla yapılan IELTS sınavlarında alınan puanlar sahip olduğunuz İngilizce seviyesini belirlemektedir. Ve bu puanlara göre 140’ın üzerinde ülkede, 10 binin üzerinde eğitim ve iş kurumunda kabul alabilirsiniz. 

IELTS sınavında başarılı olabilmeniz için okul dönemlerinde almış olduğunuz eğitimler yeterli gelmemektedir. Çünkü IELTS iki farklı şekilde yapılmaktadır. Eğitim alanında kullanılmak üzere akademik sınav olarak, iş yaşamında kullanılmak üzere genel sınav olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sınavlarda etkin bir başarı elde edebilmek için sizlere hem eğitim hem de deneme sınavları ile IELTS sınav formatını öğretecek bir kurs merkezinden destek almalısınız. Ancak bu şekilde IELTS alanında etkin bir başarı elde edebilirsiniz.

Doğru IELTS Kursu Nasıl Seçilir?

Kursu seçiminde dikkat edilecekler.

Elbette IELTS alanında bir kurs merkezine gidiyor olmak sizlerin % 100 başarı elde edeceği anlamını taşımamaktadır. Başarı elde edebilmek için bu alanda başarılı bir kurum tercih etmeli ve eğitim desteğinizi kaliteli bir kurumdan almalısınız. Çünkü köklü ve tecrübeli bir kurum sizlere etkin bir eğitim programı sunacak ve % 100 başarı sağlamanıza yardımcı olacaktır.

İstanbul IELTS kursu alanında bir araştırma yapıyorsanız Bakırköy English Box ile yani bizimle iletişime geçebilirsiniz. English Box kurumu tüm dünyada çok etkin bir yere sahip olan ve aynı zamanda Avrupa’nın kurulmuş olan ilk özel dil kursu merkezidir. 1968 yılında kurulmuş olan English Box bugün birçok ülkede dünya standartlarında bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Ülkemizde Bakırköy’de yer alan şubesi ile sizlere öğrenme ve öğretme konusunda hep global çözümler sunmaktadır. Çok köklü bir yapıya sahip olan ancak yüm yenilik ve gereklilikleri en yakından takip eden kurumumuz 21. yüzyıl dil becerilerinin en iyi uygulayıcılarından birisidir.

İstanbul IELTS kurs merkezlerinden en iyisi olan English Box kurumumuz aynı zamanda CEFR standartlarını uygulayan en başarılı merkezlerden birisidir. 

CEFR Ölçütleri Ve Dünya Standartlarında IELTS Eğitimi 

CEFR ölçütleri bugün dünya üzerinden geçerliliği olan ve ilk kez Eurcoentres Kurumu tarafından 1991 yılında geliştirilen bir eğitim standardıdır. CEFR ölçütlerini uygulayan tüm kurumlarda her zaman en yükse başarı oranları elde edilmektedir. English Box kurumu CEFR standartlarını yaratan ve onları sürekli olarak geliştiren bir kurum olarak her şubesinde bunları uygulamaktadır. Böylece dünya üzerindeki tüm öğrencilerine aynı düzeyde ve aynı kalitede dil eğitim hizmeti sunulmaktadır. Bugün öğrenme ve öğretme konusunda en iyi global çözümleri uygulamakta ve dijital online kampüs ile harmanlanmış bir eğitim imkanı sunmaktadır.

CEFR ölçütleri sizlerin İngilizce dilini hangi seviyelerde konuştuğunuzu gösterebilmenin en iyi yöntemi olarak bilinmektedir. CEFR ölçütlerine göre İngilizce konuşanların okuma, yazma, konuşma ve dinleme beceri alanlarında ne seviyelerde oldukları altı farklı referans ile tanımlanmaktadır. A1 ve C2 arasında yer alan bu referanslar seviyelerinizi ortaya koymaktadır.

English Box kurumu tarafından geliştirilen CEFR sistemi bugün Avrupa’da hem devlet okulları hem de özel dil okulları gibi dil eğitimi veren birçok kurumda kullanılmaktadır. Seviye belirleme konusunda bir standart oluşturmaktadır.   

Bakırköy IELTS Kurs Merkezi

English Box IELTS kurs merkezimiz sizlere Bakırköy’de hizmet vermektedir. Kurs merkezimizde tüm öğrencilerimizin % 100 başarı sağlaması adına özel çalışmalar yapılmaktadır. Tüm öğrenciler kursa başlangıç aşamasında ve kurs sürecinde sürekli olarak değerlendirmeye alınmakta ve seviyelerindeki gelişimler ölçümlenmektedir. Bu gelişimlere göre her bir öğrencimiz için ayrı bir yol haritası ve eğitim planı hazırlanmakta ve bu planlar doğrultusunda bir eğitim süreci sunulmaktadır.

Sizlerde Bakırköy IELTS kurs merkezimize gelerek tüm sistem hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. IELTS alanında yapılan iki farklı sistem için de hazırlık sürecine başlayabilirsiniz. 4 farklı beceri alanında sizlere sunulan kaliteli ve başarı odaklı eğitimlerimiz sizlerin de düzenli katılımları ile birlikte çok güzel sonuçlarla sizlere geri dönüş yapacaktır.   

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim