Bakırköy’de İngilizce Kursları

İngilizce öğrenmeye karar verdiniz ve şimdi de sırada doğu kurs seçimi var. Bakırköy’de İngilizce Kursları diyince İstanbul’un en iyi İngilizce kursuyla tanışmaya hazır olun. English Box Bakırköy ile aradığınız kurs deneyimi şimdi evinize geliyor. İster uzaktan ister kursa gelerek eğitim alabileceğiniz bir sistemde güvenle derslere katılabilirsiniz. Bakırköy’de yer alan onlarca İngilizce kursu arasından kaliteli eğitimi ve tecrübesiyle rekabet kabul etmez bir farkla öne çıkan English Box Bakırköy’de bir kursta aradığınız her şeyin daha fazlasını bulacaksınız.

favico

Avrupa yakasının merkezi yerlerinden biri olan Bakırköy’de konumlandırılmış binamızda siz değerli öğrencilerimiz için hizmet vermekteyiz. İngilizce öğrenmeye dair istediğiniz ne varsa bulabileceğiniz kurumumuzda genel İngilizce öğreniminden tutun IELTS hazırlık kurslarına kadar yok yok. 

Bakırköy İngilizce kursu denildiğinde akla ilk gelen isim olan English Box hayallerinize ışık tutacak. Hedeflediğiniz kariyerinize ulaşmanıza yardımcı olacak. 

English Box Bakırköy’de Neler Var 

  • İngilizce Özel Ders
  • Genel İngilizce Kursu
  • TOEFL 
  • IELTS
  • İş İngilizcesi
  • Kurumsal İngilizce Eğitimleri 

Genel İngilizce Kursu: Her bir öğrencinin genetik kodlarının farklılığı gibi farklı öğrenme stillerine sahip olduğunun anlayışı içerisinde genel İngilizce kursunda tek bir kaynaktan yetinmek yerine farklı farklı kaynaklardan öğrenciyi besliyoruz. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek my.English Box bilişimsel uygulaması üzerinden öğrencilerimizin binlerce kaynağa erişimini sağlıyor ve tek bir kaynaktan moda mod öğrenme yerine farklı farklı kaynaklardan gelişimlerini destekliyoruz. 

İngilizce Özel Ders: Saatlerini sizlerin uygunluğuna göre belirlediğimiz bire bir özel dersler sayesinde öğretmenimiz belirlenen saatlerde sadece sizinle ve sizin eksiklerinizle ilgilendiği için çok daha verimli bir çalışma elde edilmiş olur. Ayrıca bire bir ders almakta olan öğrencilerimize İngilizcenin yaşayarak öğrenilen bir dil olduğunun bilinciyle aktivite derslerine katılım fırsatı da sunuyoruz. Öğrencilerimize ayrıca my.English Box uygulamamızdan binlerce kaynağa erişebilecekleri ve öğrendiklerini pekiştirebilecekleri dijital bir ortam sunmuş olmanın gururunu taşıyoruz. Öğrencinin öğrenmemesi için bütün engelleri ortadan kaldırıyor ve çözüm odaklı bir yaklaşımla 21. yüzyılın gerekliliklerine uygun olarak eğitimlerimizi tamamlıyoruz. 

Bakırköy English Box

TOEFL: Uluslararası sınavlarda başarısıyla kendisini kanıtlamış olan kurumumuzda TOEFL eğitimi gramer eksiklerinize odaklanmanın yanı sıra sınav odaklı bir anlayışla sınava uygun pratikler kazanmanızı sağlayacak püf noktalar verilerek gerçekleştirilmektedir. TOEFL eğitiminde de yine bire bir ders imkânı sunan kurumumuz bu sayede öğrencilerin sadece kendi eksiklerine odaklanması ve yoğunlaşmasını sağlayarak sınava daha hazır bir şekilde katılımlarını amaçlamaktadır. 

IELTS: IELTS programımıza dahil olabilmeniz için belli bir seviyede İngilizce öğreniminizi şart koşmaktayız. Bunun yanında dilerseniz bire bir, dilerseniz de sınıf ortamında derslerle sizlere sınava dair ne bilmeniz gerekiyorsa sadece sınav öğreticisi olarak değil aynı zamanda sınav uygulayıcı kurum olarak da bildirmekteyiz. Her gün bir öncekinden daha iyi olduğunuzu sizler de eğitimlerimize katıldığınızda fark edeceksiniz. Öğrencilerimizi çok yönlü bir eğitimden geçirerek sınava tam olarak hazır olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca sınava English Box Bakırköy’de girme olanağını da sunuyoruz. 

İş İngilizcesi: Gündelik İngilizceden farklı bir tür olarak karşımıza çıkan mesleki İngilizce yani iş İngilizcesi öğrenimi sizlerin kariyerinizde basamak basamak yükselebilmenizdeki en önemli etkendir. Bizler de bu önemin bilinciyle sizlere bire bir iş İngilizcesi öğrenme olanağı sunarak grup halinde öğrendiklerinizi pekiştirme imkânı tanıyoruz. İngilizceniz en düşük seviyede olsa dahi iş İngilizcenizi olması gereken seviyeye yükseltiyoruz. 7 gün 24 saat erişebileceğiniz my.English Box dijital platformumuzla binlerce kaynağa erişiminizi sağlıyor ve öğrendiklerinizi pekiştirme imkanı sunuyoruz. 

Kurumsal İngilizce Eğitimleri: Kurumsal bir şirketiniz var ve çalışanlarınızın İngilizce öğreniminin takibini mi yapmak istiyorsunuz? Bu durumda size en büyük desteği Bakırköy English Box ailesi olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Sahip olduğumuz dijital program olan my.English Box üzerinden çalışanlarınızın sistemde ne kadar vakit geçirdiklerinden tutun derslere katılıp katılmadıklarına kadar pek çok bilgiye ulaşabileceksiniz. Vermiş olduğunuz maddi kaybın karşılığını fazlasıyla almış olarak elemanlarınızı İngilizce anlamında kalifiye hale getirebileceksiniz.  

IELTS

2024 IELTS Kursu Fiyatları

Ortalama IELTS Kursu Fiyatları IELTS kursu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında, kursun süresi, eğitmen kalitesi, kursun konumu ve öğrenci sayısı bulunur.

Genel İngilizce

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Karşılaştırması

Yabancı dil kurslarının fiyatlarının belirlenmesinde birçok unsur etkilidir. Örneğin, dil kursunun ne kadar uzun süreceği, dil kursunun hangi yabancı dil için verileceği, eğitimin hangi seviyedeki

Almanca

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kalktı Mı?

Bu sınav, Almanya’da yaşayan yabancı bir kişinin, Almanya vatandaşı olan eşi/sevgilisi/partneri ile birlikte yaşaması için gerekli olan vize için yapılır. Aile birleşimi sınavı, Almanca dil

sizi arayalim